wz

Osobní stránky

O mně

Narodila jsem se ve znamení ryb, takže jsem intovertní, vnímavá, tajemná. Jako každá "rybička" ráda čtu, píšu povídky všeho druhu.

Podle čínského horoskopu jsem had. Mojí nevětší předností je jazyk. Dokáže potěšit, ale být i pěkně jedovatý.

Ráda fotografuji. Také jsem použila pár svýh fotografií na stránky. Všechny by se sem zdaleka nevešly. Fotím vše, ale nejradši mám přírodu, stavby.

Nejlepší zálibou je hudba. Poslouchám téměř vše, ale nejradši mám českou hudbu. ikdyž umím anglicky jsem líná překládat. Ráda písním rozumím, chci vědět, o čem zpívají.

Jako každá žena se dívám na modu, rozumí jí, protože jsem z oboru. Podle mého názoru není důležité být oblečena podle ní, ale tak, aby oblečení bylo pohodlné, dobře udžovatelné a upravovalo opticky postavu - potlačovalo nedostatky a zdůrazňovalo klady postavy. Jedině tak se žena cítí spokojená a krásná.

Další můj koníček jsou počítače a internet. Rozumím jim celkem dobře, což málokterá žena. Těžko jsem se prosazovala v tak mužském oboru. Posuďte sami, jak mi to jde. Spousta webových stránek nese moje jméno. Na pár nejlepších jsem poskytla odkazy.

Zajímám se o tajemno. Přitahují mne záhady, tajemství. Povídky zde uvedené jsou částečně pravdivé. Některé věci museli být změněny z důvodu ochrany soukromí.

Ve vztazích jsem věrná. Jsem rodinný typ. Mám děti a snažím se jim věnovat, dát jim lásku a péči. Snažím se je vychovat tak, aby byli svým partnerům a partnerkám oporou, dali jim zázemí.