wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Grilování

...roztáhla jsem nohy a těšila se, jak do mne vnikne. Chtěla jsem ho cítit v sobě. Vnikl a já se prohla v zádech. Začal přirážet a já sahala až téměř ... více>>>

Kamarádství

...stáhl mi tričko. Vykoukla na něj má prsa. Měla jsme postavené bradavky. Sehnul se a začal mne je lízat. Byla jsem vzrušená a chtěla jsem si vychutnat rozkoš... více>>>

Bazén

...Začneš mne líbat na krku a pohladíš po rameni. Prstem mi sundáš ramínko od plavkové podprsenky a prso mi vyleze ven. Začneš mne rukou více>>>

polibek

Břišní tance

...začali jsme spolu trénovat doma před velkým zrcadlem. Bylo to super. Podržela jsem Alenu v pase, aby se jí lépe držely boky. Cítila jsem její parfém a toužila více>>>

Dodávka

...roztáhla jsem nohy a těšila se, jak do mne vnikne. Chtěla jsem ho cítit v sobě. Vnikl a já se prohla v zádech. Začal přirážet a já sahala až téměř ... více>>>

polibek

Erotické povídky

Auto

Adam přijel na víkend. Manžel byl rád, protože potřeboval s něčím pomoci v autě. Navařila jsem a připravila mu pokoj. V pátek odpoledne jsme si jen povídali, popíjeli a dívali se na televizi. Dala jsem Adamovi do pokoje džus a sklenici. Šel se nejdříve osprchovat. Ráno jsme se nasnídali, chlapi šli opravovat naše auto.

Adam se vrátil pro nářadí do bytu. Manžel mu půjčil klíče. Já se v klidu sprchovala a vyšla z koupelny zabalená do ručníku. Myslela jsem, že to je manžel a zapomněla na návštěvu. Chtěla jsem manžela trochu vzrušit, tak jsem chtěla nechat spadnout ručník na zem až se bude blížit z pokoje. Když jsem viděla Adama, chtěla jsem to stopnout, ale ručník neposlechl. Spadl na zem a já byla před Adamem nahá.

Přiblížil se ke mně, pevně sevřel v náručí a začal mne vášnivě líbat. Líbilo se mi to, chvěla jsem se v podbřišku, postavili se mi bradavky, ale nechtěla jsem být manželovi nevěrná. Snažila jsem se vysmeknout, ale on mne k sobě tisknul ještě víc. Cítila jsem v kalhotách jeho tvrdého macka a potlačovala touhu po sexu. Nakonec toho nechal, řekl "Chci Tě" a odešel s nářadím do auta.

Při obědě Adam mohl na mne oči nechat. Smyslně si bral jahody z misky a olizoval je. Postavili se mi vzrušením bradavky a to nenechalo chladným Radima. Čím víc mne Adam sváděl, tím víc jsem chtěla manžela. Radim mne začal hladit na boku u prsou a já cítila chvění v podbřišku. Potom si vychutnal bradavky. Začal je jemně mnout prsty a při tom mne líbal na krku. Zaklonila jsem hlavu. Po večeři jsme šli spát. Adam přišel do kuchyně. Měl hlad. Vstala jsem, přehodila přes sebe župan a šla mu něco připravit.

To vzbudilo manžela. Adam mne zezadu objal pod prsy. Prohnula jsem se k němu vzrušením, když jsem cítila jeho tvrdého macka. Manžel mne viděl, jak se snažím odolat, ale přitom to sama chci. Přišel k nám, začal mne líbat. Cítila jsem jak mu tvrdne macek. To se nedalo vydržet. Tolik slasti najednou. Chytla jsem každého za jeho macka a dovedla na postel. Nechala jsem sklouznout župan na zem. Manžel si lehnul, já si ho osedlala. Manžel mne držel za prsa, když jsem zajela pod pásek Adamových kalhot. Pak jsem je pomalu rozepla a sundala.

Měl pěkně velkého macka. Začala jsem ho kouřit. Smyslně jsem mu olizovala žalud, pak ho šukala do pusy. Přestala jsem kouřit i šukat. Chtěla jsem i Adama. Vzala jsem ho za ruku a povalila na postel. Osedlala jsem si ho. Manžel si mezitím kleknul a já ho začala kouřit. Po chvíli šukání chtěl i Adam kouřit. Klekli si vedle sebe a já jsem je kouřila oba. Byla jsem téměř na vrcholu, když Adam začal stříkat. Poslal mi to na prsa. Po chvilce i Radim. Udělal se mi do pusy. Byla to tedy pěkná nálož.

Pak se Adam oblékl a šel spát vedle. S Radimem jsme se objímali a v obětí usnuli. Adam měl jet odpoledne domů. Auto měli hotové. Manžel mne dráždil bradavky, hladil vzrušením naběhlou mušli a já mu honila macka rukou, když přišel Adam potichu do pokoje. Když viděl, že se bude šukat, postavil se mu macek. Vyndal si ho ze slipů a začal si ho honit. Když to zahlédl manžel, kývl na něj, ať se připojí. Adam se rychle svlékl a přišel k nám na postel. Ale jen stál. Zvedla jsem se na všechny čtyři a začala Adama kouřit. Přetáhla jsem mu ho, smyslně olizovala hlavičku a zajela na špičku do výstupu. Občas jsem ho šukala ho pusy.

Zatím mne Radim bral zezadu. Nejdřív do mušličky. Šukal rychle, pak pomalu a hluboko. Šel do mušle až po koule. Když jsem je cítila na prdelce, projela mnou ohromná vlna rozkoše. Houpala jsem do stran prdelí, tak to bylo mnohem silnější. Mačkala jsem si při tom bradavky, protože jsem chtěla silnější rozkoš. Pak ho vytáhl a dal do prdelky. Bylo to nejdříve nepříjemné, ale pak se mi to líbilo, když začal pomalu přirážet. Cítila jsem v prdelce jak začíná pulsovat, zvětšovat se. Radim se udělal.

Adam využil toho, že mne může šukat. Lehl si na postel, začal si se mnou hrát. Líbal mne na šíji, hladil po prsou. Stále se líbal níž a níž, až se dostal k pěkně tvrdé bradavce. Olízl ji a druhou držel v prstech. Pak jeho ruka začala hladit bříško. Roztáhla jsem nohy a chtěla jsem dráždit poštěváčka. On však jen hladil podbřišek a tím stupňoval mou rozkoš. Honila jsem mu macka, občas v ruce stiskla. Chtěla jsem od něj ošukat, mít jeho macka v mé vzrušením naběhlé mušli. Nakonec se otočil a vniknul do mne. Šukal pomalu a hluboko, mlel se do stran a tak vnikal jeho macek pokaždé jinam. Za chviličku jsem cítila, jak mu začíná prudce stříkat, jak se zvětšuje. Potom jsme se naobědvali a Adam odjel domů.