wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Přistižení spolubydlící

.....

Zepředu mne Honza lízal mušli. Bylo to něžné. Potom si Honza sedl do turka a Rebeka ho znovu kouřila. Honza přitom..... více>>>

Povýšení

.....šéf mne začal hladit po stehně. Otočím se k němu a rkou vjede až ke kraji punčoch. Nic to se mnou nedělá, ale musím to ..... více>>>

polibek

Práce

..... zase mi nešli drobné na kávu. Všiml si mne strážný a hodil tam své peníze. Dali jsme se do řeči. Brzy to přešlo i na skutky. byla jsem pěkně nadržená..... více>>>

polibek

Erotické povídky

Ples

Před Vánocemi měla kamarádka ples od tanečních. Šla jsem se podívat a přišel tam Leo. Vyzval mne k tanci na valčík. Okamžitě jsme byli středem pozornosti. Atraktivní blonďák s krásnou brunetkou v dlouhé, růžově, rozevláté sukni. Zářila jsem )štěstím. Protančili jsme spolu celý zbytek plesu.

Vezl mne večer domů autem, když to nebylo daleko. Nechtělo se nám domů a tak jsme vyrazili na noční výlet po městě. Tam mne učil jezdit po prázdném, rozlehlém parkovišti. Držel mne za ruce na volantu a když jsme si vyměnili místa začali jsme se k sobě přibližovat. Začínal padat sníh a my jsme se políbili. Objala jsem ho kolem krku.

Leo mne hladil po zádech. Jeho ruka sjela níž a já cítila, že ho moc chci. Odtáhla jsem se od něj, položila sedačku a lehla jsem si. On taky sklopil sedačku, zabrzdil auto a lehl si. Přibližovali jsme se k sobě a začali vášnivě líbat. Začal mne rukou hladit až na prsa. Cítila jsem, jak se celá chvěju rozkoší. Toužila jsem po něm. Hladila jsem ho na poklopci kalhot. Měl ho pěkně tvrdého. Vykasala jsem mu košili z kalhot, rozepla poklopec, stáhla mu slipy a hladila jsem mu ho. On mi rozepl halenku, vyndal prsa a začal hladit po prsou. Potom lehce mnul bradavku. Potom mne hladil po boku až ke konci sukně. Vykasal ji až nahoru. Roztáhla jsem nohy a on mne začal dráždit na poštěváčku.

Ohnula jsem se a začala jsem ho kouřit. Nemohla jsem se ho nabažit. Byla jsem hodně vlhká. Chtěla jsem ho už mít ve své kundičce. Odtáhla jsem se od jeho macka. Zvedl se, opatrně přelezl ke mne a začal mne líbat. Potom to trošku zabolelo, ale když začal šukat, dosáhla jsem orgasmu. Nechtěla jsem, aby přestal. Moc se mi to líbilo a chtěla jsem ještě. Na chvíli se zastavil. Zaryla jsem se mu nehty do zad a přitáhla ho k sobě. Začala jsem ho líbat. Můj jazyk kmital velmi rychle. On se trochu nadzvedl, a hladil mne po prsou. Moje touha rostla. Byla jsem nadržená.

Začal pomalu šukat. Přirážela jsem se na jeho klacek. Cítila jsem, jak ve mne jezdí. Najednou ucukl. Neudržel to a začal stříkat. Přitiskla jsem se k němu a začala přirážet. Byl opět připraven k akci. Leo začal znovu, velmi rychle šukat. Brzy se dostavil jeho orgasmus.

Cítila jsem, jak mu pulzuje, jak se ve mne zvětšuje a stříká. Já se při jeho výstřiku udělala také. Leželi jsme v objetí. Potom jsme se upravili a odjeli domů. Odvezl mne až před dům a tam mne v obětí políbil. Bylo to naposledy, co jsem Lea viděla, ale nikdy jsem na milování s ním nezapoměla.