wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Siesta

.....vešla jsem z koupelny do pokoje a přitom se dívala, jak přítel odpočívá. Sedla sem si na gauč vedle něj..... více>>>

Přeměna

.....Cítila jsem se uvězněná v mužském těle. Byla jsem dost stydlivá na skutečnou přeměnu. Moc jsem to chtěla, ale ..... více>>>

polibek

Seno

..... Objal mne v pase, vysunul halenku z riflí a líbal jazykem. Než jsem ho stačila obejmout, bunda spadla na zem...... více>>>

Sex po ICQ

.....tak jsme přešli konverzaci po ICQ. Začali jsme se bavit o erotice a sexu. Dostala jsem chuť na sex....... více>>>

polibek

Erotické povídky

Přistižení spolubydlící

Rebeka se vrátila na večírek. Začal s ní koketovat perfektní chlap. Přesně takový, jakého si přála. Vysoký, sportovní, brunet se smaragdovýma očima, 190cm vysoký. Tajně jsem ji doprovázela. Rebeka o mne věděla, ale Honza ne. Seděla jsem před ní, měla jsem ji na očích, aby se cítila jistě. Měl na sobě koženou, hnědou bundu, tmavočervené kalhoty a bílé tričko. Zvedla se, podala mu ruku, on ji lehce políbil. Usmála se na něj a on ji dal kytku. Nemohla promluvit, ale on nic netušil. Sedl si vedle ní. Za chvíli ji vzal za ruku. Ucukla, ale pak ho vzala za ruku ona. Usmívali se na sebe. Líbila se mu jako všem.

Dali si sklenku vína. Pak jeho ruka zajela pod stůl a byl vidět její překvapivý výraz a silnější úsměv. Pak ji pomohl do kabátu a odvedl ji za ruku ven. Rychle jsem zaplatila a odešla domů. Potřebovala jsem náskok. Přišli asi za hodinu.Slyšela jsem jen jejich smích. Pak pomalou hudbu. Dlouho nic.

Chtělo se mi na toaletu a potichu jsem odemkla a plížila se. Ale bohužel jsem potkala Honzu. Byl nahý a stál mu ocas. Dostala jsem chuť na sex. To on dobře viděl, protože jsem měla na sobě jen bavlněné tričko. Představil se a pořádně mne políbil. Potlačovala jsem v sobě vášeň. On mne pozval k nim na sklenku.Vešla jsem. Rebeka měla na sobě jen spodní, červené prádlo. Vyrušila jsem těsně před sexem.

Chtěla jsem zmizet, ale Honza mne držel za ruku. Přisedla jsem si nesměle nakraj postele k Rebece. Honza mi přinesl sklenku vína. Popíjela jsem ji a přestávala mít zábrany. Mezitím si Honza připravoval Rebeku. Hladil ji mezi nohama, líbal každý centimetr jejího těla. Vzrušovalo mne se na ně dívat. Pak ale Honza se otočil na mne, vzal mi skleničku s vínem, začal mne zezadu líbat na krku.

Rebeka ho mezitím kouřila. Prohnula jsem se vzrušením, když se ke mne přitisknul zezadu, chytnul za tričko a přetáhl mi ho přes hlavu. To jsem věděla, že se neudržím, že svou vášeň už neovládnu. Zvedla jsem se, a sedla si do turka na kraj postele. Měl rozhled na mnou vyholenou mušli. Chtěla jsem se jen dívat, jak se budou milovat a přitom se dělat sama. Začala jsem si levou rukou hladila bradavku, pravou rukou si dráždila poštěváček, ale zakročili oba. Rebeka si sedla vedle mne začala si hrát s bradavkou a Honza s druhou. Rukou mi hladil v rozkroku přes mušli a poštěváčka. Pak se Rebeka otočila, sedla si za mne rukou mi hladila bradavky a laskala na šíji.

Zepředu mne Honza lízal mušli. Bylo to něžné. Potom si Honza sedl do turka a Rebeka ho znovu kouřila. Honza přitom slastně vzdychal. Já jsem mu dala na hraní svoje prsa. Seděla jsem vedle něho. Hladil je,lízal bradavky. Já jsem při tom Rebeku hladila po vycpávkách, ale i to ji vzrušovalo. Potom Rebece odsunul hlavu, aby oddálil orgasmus.

Teď byla na řadě Rebeka. Chtěli jsme ji oba. Rebeka si lehla na postel. Začali jsme ji líbat po celém těle. Honza ji hladil přes kalhotky mezi nohama, já si hrála s bradavkami. Vrněla rozkoší. Honza ji pořádně políbil a otočil na záda. Jemně ji roztáhl nohy a začal ji šukat mezi nohy. Nejdřív pomalu a hluboko, pak trochu zrychlil. Udělala se. On opět přestal, aby se neudělal. Mezitím jsem se projížděla prsty v turkovi. Honza do mne lehce strčil, já se položila. On do mne vnikl a rychle šukal, až téměř dokonce. Výstřik daroval Rebeku rovnou na podprsenku a bříško. Potom jsme všichni leželi a odpočívali.

Usnuli jsme. Vzbudila jsem se první. Oblékla jsem si tričko,šla jsem vyndat z lednice chlebíčky. Uvařila jsem čaj a kávu. Mezitím se Honza vzbudil, oblékl a Rebeka přes sebe hodila červený, saténový župan, který měla připravený u postele. Sedli jsme si ke stolu, pojídali snídani a povídali si. Rebeka se rozhodla, že chce změnit pohlaví. Honza s tím byl nadšený. Potom se rozloučil a odešel.

Mezitím mne Rebeka vzala za ruku. Lehce jsem ji políbila. Objali jsme se. Cítila jsem její prsa na mých a dostala jsem na ni chuť. Začali jsme se líbat vášnivěji. Přitiskli jsme se k sobě, začali se hladit. Zajeli jsme si vzájemně do kalhotek. Byli jsme obě vzrušené. Neměli jsme sílu na sex, ale začali jsme se hladit. Po zádech, bokách až to skončilo u laskání prsou. Byla to hra smyslů. Zvedli jsme se od stolu, přesunuli na postel. Petra nechala spadnout župan na zem. Pak si sedla. Rozepla jsem ji podprsenku, rozkošnicky ji sundala s vycpávkami. Nevadilo ji to. Ona mne pomalu svlékla, Pak jsme se k sobě přitiskli a objímali se, líbali a dívali si do očí.