wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Sousedka

.....Projela mnou vlna vzrušení. Když jsme šli do auta, Zuzana mne vzala za ruku. Prožili jsme spolu pěkný večer. U našich dveří jsme se dívali do očí. Přiblížili jsme se k sobě, a políbili se...... více>>>

Seno

..... Objal mne v pase, vysunul halenku z riflí a líbal jazykem. Než jsem ho stačila obejmout, bunda spadla na zem...... více>>>

polibek

Sex po ICQ

.....tak jsme přešli konverzaci po ICQ. Začali jsme se bavit o erotice a sexu. Dostala jsem chuť na sex....... více>>>

Siesta

.....vešla jsem z koupelny do pokoje a přitom se dívala, jak přítel odpočívá. Sedla sem si na gauč vedle něj..... více>>>

polibek

Erotické povídky

Přeměna

Našel jsem si novou práci v Praze. Byla dobrá, ale nechtělo se mi dojíždět. Hledal jsemsi byt v Praze. Dlouho jsem nemohl nic najít. Najednou jsem našel na internetu skvělou nabídku. Velký, zařízený byt za velmi rozumnou cenu, s internetem. Okamžitě jsem jim poslal email. Volali mi z realitky hned druhý den ráno. Chtěli si domluvit prohlídku. Neváhal jsem a odpoledne jsem stál před starou budovou na Karlově náměstí. Přišel makléř z realitky.
"Jmenuji se Maxim Horký. Mám na starosti byt v posledním patře."
"Těší mne. Jmenuji se Arnošt Smrk. Proč je nabídka tak výhodná?"
"Dlouho se nikdo neozval, proto je cena pronájmu tak nízká. "

Byl jsem stále více zvědavý, na byt. Vešli jsme dovnitř. To bylo neuvěřitelné. Zařízení barokní, velká postel s nebesy, velké zrcadlo s křeslem a velkým nízkým stolkem, o které jsem vždycky snil. V koupelně velká vana s vířivkou. Věděl jsem, že to je přímo pro mne.
"Beru. Zítra se stavím u Vás v kanceláři a sepíšeme smlouvu."
"Mám ji u sebe. Chcete to podepsat hned?"
"Ano." Sedli jsme si a podepsali. Byl jsem doma. Pan Horký mi dal klíče a já se rozjel domů pro věci. Vrátil jsem se až k ránu a šel jsem spát. Usnul jsem na pohovce v salonu u krbu. Ráno mi zvonil mobil a já pospíchal do práce. Bylo odsud jen pár zastávek tramvají. V práci jsem se nemohl dočkat, až budu ve svém, novém, pohádkovém bytě. Doma jsem se naložil do vany, oholil všechno na těle i obličeji, dal jasmínovou pěnu. Potom jsem si nalil trochu vína a šel se obléci. jsem najít tajnou krabici s ženským oblečením.

Cítila jsem se uvězněná v mužském těle. Byla jsem dost stydlivá na skutečnou přeměnu. Moc jsem to chtěla, ale nepřekonala jsem se chodit tak ven, natož víc. Na netu ano, ale ne skutečně. Chtěla jsem se dnes uvolnit. Krabici jsem objevila. Vzala jsem si nejmilejší bílou, krajkovou soupravu s trochu vycpanou podprsenkou push-up. Potom jsem si sedla k velkému zrcadlu v ložnici. Tam jsem si postavila líčidla, parfém a namalovala jsem se. Vzala jsem si paruku se hnědými vlasy. Bylo to skvělé. Mít svou ženskou ložnici s ohromnou postelí. Do skříně v ložnici jsem si nastěhovala pouze dámské oblečení a boty. Byla jsem dost unavená a tak jsem šla spát. Vzbudila jsem se až v noci. U postele stála žena v černých šatech, černých vlasů a červeným pláštěm.

"To jsi si dovolil dost, bydlet v tomhle bytě."
"Kdo jsi. Jak si sem dostala?dům je celý prázdný."
"Jsem Mefistofela. Patří mi to tady několik století. Jsem vládcem pekla a temnot. Vidím, že se nebojíš."
"Nemám čeho, paní. Tak krásná žena jako Vy určitě není zlá."
"Mám pro Tebe návrh. Splním Ti tajné přání, pokud splníš jednu podmínku. Zůstaneš panna."
"Co za to?"
"První chlap, který tě políbí, bude můj."
"Jdu do toho."

Ráno zazvonil budík. Musela jsem vstávat dost brzo, abych mohla všechno vrátit do původní podoby muže. Stoupla jsem si před zrcadlo a začala pomalu svlékat. Ještě jsem napůl spala, ale procitla jsem rychle. Měla jsem štíhlou, tvarovanou postavu, pevná prsa trojky, dlouhé, hnědé, kudrnaté vlasy, dlouhé nohy, vycvičený zadek. Brala jsem noční setkání jen jako sen, ale byla to pravda. Nevěděla jsem, co budu dělat. Oblékla jsem se do ženských šatů. Šla jsem do práce pěšky. Spousta chlapů po mne pokukovalo. Byla jsem sexy. V práci to bylo totéž. Šla jsem ke svému stolu a vydávala se za náhradnici sebe sama. Spousta kolegů něco potřebovala.

"Nechceš jít na oběd? Kousek odtud je skvělá vinárna."
"Proč ne. Mám hlad jak vlčice."Vařili tam skvěle, to jsem věděla, protože jsem tam dost často chodil.
"Jak se jmenuješ? "
"Agnes Čertová."
"Já jsem Dušan Složitý."
Podala jsem mu ruku a on se naklonil přes stůl a lehce mne políbil. Byl to nádherný pocit. Bylo mi s ním dobře. Byl galantní, příjemný, hezký. Každý večer, když jsem šla spát, musela jsem na Dušana myslet. Každé ráno jsem kvůli němu stála před zrcadlem a zkoušela oblečení. Byla jsem v tom až po uši.On často navštěvoval mou kancelář. Byli jsme jen kamarádi.Věděla jsem, že musím zůstat panna. Přeskočila mezi námi jiskra. Jednou jsme byli na večeři. Potom jsem pozvala Dušana na prohlídku mého bytu. Moc se mu tam líbilo. Začali jsme se líbat a hladit. Byla jsem vzrušená. Brnělo mne v podbřišku a ovládala mne touha po něm. Bradavky se mi postavili a Dušan si s nimi hrál. Cítila jsem, jak se mu staví. Snažila jsem se to ubrzdit a odtáhnout se.

"Chci Tě!" pošeptal mi do ouška. Ujmula se jsem se jeho krasavce. Začal mne svlékat. Chtěla jsem se s ním milovat. Rozepla jsem mu kalhoty a brzo jsme skončili nazí na posteli. Ještě chviličku jsme se mazlili. Pak do mne vniknul. Trochu to bolelo, ale pocit byl neuvěřitelně slastný.
"Moc Tě chci. Ještě! Ještě! Ještě!" křičela jsem na celý byt.Za chvíli jsem cítila, jak se mu ve mně napíná, pulzuje. Dosáhl orgasmu. Já zároveň s ním. Lehl si vedle mne, díval se mi do očí.
"Miluji Tě. Chtěl bych s Tebou strávit zbytek života." zašeptal.
"Já Tebe taky miluji. Nic víc si nepřeji, než být s Tebou." usnuli jsme v objetí.

V noci mne probudil smích. U zrcadla seděla Mefistofela a dívala se na nás.
"Pamatuješ na naší dohodu, Agnes? Porušila jsi pravidla, holčičko. "
"Ano."
"Sebereš mi podobu ženy, nebo budu stará a ošklivá?"
"Lidské marnivosti. Klidně si jich užívej. Mám pro Tebe mnohem lepší trest. Bolest." Vzdychla jsem.
"Dušan je Tvůj. Můžu ho naposledy políbit?"
"Směšný cit je lidská láska. Ať je po Tvém."
"Chceš jeho duši, nebo i tělo?"
"To není důležité. Nikdy ho neuvidíš." Řekla a zmizela.

Otočila jsem se na postel a zmizel i Dušan. Rozbrečela jsem se. Zamilovala jsem se do něj. Bolelo to. Uteklo pár měsíců. Byla jsem sama. Žila jsem vzpomínkou na Dušana. Najednou jsem zjistila, že mi jsou malé sukně v pase. Měla jsem malé bříško. Něco mne v něm lechtalo. Šla jsem k lékaři a ten mne přímo šokoval:
"Jste v pátém měsíci těhotenství. Dítě je v pořádku."
Nosila jsem v sobě část sebe i Dušana. Budu mít na něj živou vzpomínku. Těšila jsem se na dítě jako každá žena. Začala jsem kupovat oblečky, postýlku, kočárek. Užívala jsem Nevěděla jsem, co to bude, ale bude to nejlepší, co mám. Akorát mne trápilo, že Dušan neuvidí naše dítě, že ho nebude moci vychovávat.

V noci mne probudili stahy. Moc to bolelo.Chtěla jsem to ven. Zavolala jsem si taxi a jela do porodnice. Porod byl náročný. Stál mne mnoho bolesti a sil. Po dvou nekonečných dnech přišla na svět moje dcera. Dostala jméno Leona. Vyčerpaná jsem ležela na posteli v porodnici. V noci se mi zjevila Mefistofela.
"Dodržela jsem slovo. Jaký byl porod? Snad to nebolelo?"
"Bolelo. Byla to největší bolest v mém životě. Jsem ta nejšťastnější žena na světě. Nemám milovaného muže, ale mám mnohem víc. Jeho dítě."
"Jestli chceš, vrátím Ti Dušana. Výměnou za ni." Ukázala na postýlku Leony.
"Nedám ji za nic na světě. Je to můj poklad."
"Dobrá. Jak chceš. Vidím, že jsi opravdová žena. Splním Ti jedno přání. Ne kvůli Tobě,ale kvůli Leoně. Rozmysli si, co pro ni žádáš."
"Přála bych si pro ni jejího otce. Aby ji nic nechybělo. Bude ho potřebovat také."
"Rozumné. Myslíš i jako žena." Zmizela.

Doma nás čekal Dušan s pugétem růží.