wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Stůl

...jsem čekala na jeho doteky. On se otočil na stolek, podal si jahody a pokládal mi je po břiše. Lehl si vedle mne a začal jíst jahody ze mě.... více>>>

Společnice v klubu

...Zora začala tancovat okolo tyče. Zvedla pomalu nohu, zapřela ji o tyč. Byla vidět její vyholená kundička. ........ více>>>

polibek

Sprcha

.... Zvedla jsem nohu a on mne rukou začal hladit na poštěváčku. Umyl mi nohy a já se přiskla na stěnu, jednu nohu jsem nechala na okraji vany..... více>>>

polibek

Erotické povídky

Společnice na pokoji

Šli jsme na pokoj čislo tři. Nemohla jsem se dočkat. Byla jsem tak nadržená. Otevřela jsem dveře a viděla, jak je v županu, čte si porno a má mokré vlasy. Nevěděla jsem, co mám dělat, ale to šlo samo. Když jsem otevřela, vstal z křesla, sundal si župan a já viděla jeho ocas v plné kráse.

"Klekni si a kuř!" poručil si. Klekla jsem si, a začala mu olizovat velký žalud. Byl obrovský. Moc jsem chtěla ho vzít do pusy celého. Nešlo to. Rty jsem ho lehce svírala a jazykem mu vjížděla do trubičky. Najednou jsem citila plnou pusu jeho spermatu. Nestíhala jsem polykat. Teklo to všude. Po tváří, po krku až na kozy.

"Jdi se osprchovat, pak budeme pokračovat." Šla jsem do sprchy, zavřela za sebou dveře. On dveře otevřel a díval se, jak se sprchuji. Sledoval, jak teče voda, jak se mydlím všude. Brzy jeho čůrák byl v pohotovosti. Usušila jsem se a on se přesunul do postele. Přišla jsem k němu a sedla na kraj postele. Sáhla jsem do stolku a nasadila mu gumu.

"Nasedni." Sedla jsem si na něj cítila, jak se do mne sotva vejde. Byla jsem ho plná. Cítila jsem každý milimetr jeho ocasu. Začala jsem se pohybovat do směru osmiček. Cítila jsem, je dost hluboko. Užívala jsem si každý pohyb. Najednou jsem cítíla, jak se mu začíná napínat, pulzovat. Znovu se udělal a stříkal. Udělala jsem se taky. Slezla jsem z něj a lehla si vedle.

Otočil se na bok, ke mně, a začal hladit prsa. Chtěla jsem ho ještě ani on neměl dost. Roztáhla jsem nohy a začal mne prstovat. Rukou jsem zajela do jeho rozkroku a opět mu poslušně stál. Přestal prstovat a řekl:
"Klekni si na všechny čtyři." Klekla jsem si na všechny čtyři a on mne bral zezadu. Cítila jsem, jak je hodně hluboko a jsem ho plná. Přirážel hezky ze všech stran. Udělala jsem se. On stále šukal. Nemohla jsem se ho nabažit. Přiražel dost pomalu a to mi dalo možnost si vychutnat tak velký, silný ocas. Najednou přestal. Snažil se oddálit orgasmus.

Za chvilku začal znovu šukat. Přirážela jsem k němu. Cítila jsem jeho koule. Měl je stejně obrovské jako ocas. Chtěl opět přestat, ale já stále přirážela a on se udělal. A já opět s ním. Když se napínal ke stříkání, nedalo se to udržet. Vytáhl ho ze mne a klekl si.
"Pro dnešek by to stačilo. Půjdeš mne umýt." Šli jsme do sprchy. Pustil vodu, namočil se a já na houbičku ve tvaru čůráka s koulema nalila mýdlo. Začala jsem u ruk, pokračovala Po hrudi, břiše až k ocasu. Zase mu stál. Začala jsem ho mýdlem honit. Sevřela jsem ho a posunovala rukou až k žaludu. Začal opět stříkat. Umyla jsem mu i nohy a přinesla mu čistý ručník. Usušil se a ukázal na sprchu. Šla jsem se také osprchovat. Když jsem vyšla z koupelny, nebyl tam. Jen na stolku leželo pět tisícovek a vzkaz "Zase příště"

Už teď jsem se na něj těšila. Lehla jsem si do postele a usnula jsem.