wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Káva

...Vzala jsem Evu za ruku aby cítila, jak ho má tvrdého. Sáhli jsme na slipy společně.... více>>>

Grilování

...roztáhla jsem nohy a těšila se, jak do mne vnikne. Chtěla jsem ho cítit v sobě. Vnikl a já se prohla v zádech. Začal přirážet a já sahala až téměř ... více>>>

polibek

Kamarádství

...stáhl mi tričko. Vykoukla na něj má prsa. Měla jsme postavené bradavky. Sehnul se a začal mne je lízat. Byla jsem vzrušená a chtěla jsem si vychutnat rozkoš... více>>>

polibek

Erotické povídky

Dodávka

Přítel potřeboval navigaci do míst mého rodného kraje. Měl tam naložit náklad. Vzala jsemm pití, jídlo a diku. Naložit se měla až odpoledne, ale vyjeli jsme dříve.

Zastavili jsme na odpočívadle. Šli jsme dozadu pro pití. Roztáhla jsem deku do dodávky, sedli jsme si a pili limonádu.

Najednou se mi platový pohárek převrhl na sukni. Přítel mi začal sukni čistit. Začal mne hladit o stehnech. vzrušilo mne to. Sundala jsem si tričko a viděl má plná prsa a pěkně tvrdé badavky.Opřela jsem se o ruce a plně se mu odevzdala.

Klekl si ke mne a já roztáhla nohy. Viděl celou mou přírodní jeskyni. Viděla jsem na jeho kalhotech, jak mu pěkně tojí. Sklonil hlavu a začqal mne lízat.

Položila jsem se na deku. Stáhl kalhoty a rychle do mne vnikl. začal mne milovat a já cítíla, že už budu. Miloval se se mnou dlouho. Nakonec se mi udělal na břicho, prsa. To byl ale gejzír...

Zvedla jsem se a olízala mu ho pěkně dosucha. Zase mu stál. Kouřila jse ho a Jemně mu načkala koule. Vrněl jako kotě.

Přestala jsem ho kouřit, klekla jsem si na všechny čtyři a on vnikl do mé prdelky. Zabolelo to bez gelu. Vystrčila jsem zadek výš, položila jsem se na lokty. Levou rukou jsem si dráždila bradavku. Cítila jsem, jak tam pěkně jezdí. . Přestala jsem cítit bolest, jen rozkoš.

Brzy jsem cítila, jak se mu zvětšuje, jak mu pulsuje a pak nával tepla. Udělali jsme se společně. Oblékli jsme se a pokračovali v cestě. Chtělo se mi na toaletu, tak jsem zastavili na odpočívadle u lesa....

Bylo již teplo, tak jsem roztáhla deku na trávu. Došla jsem si do lesa ulevit, pak šel i přítel. Na chvíli jsme si lehli. Lehl si za mne, a objäl mne. Jeho ruka začala hladit má prsa, lehce tisknout bradavku. Přitiskla jsem se k něnu prdelkou a začala s ní vrtět. Cítila jsem, jak mu stojí. Vyhrnula jsem sukni a snažila se mu ho vysvobodit z kalhot. Šlo to dobře. Vzala jsem si ho do ruky a strčila ho jen tak mezi nohy.

Přítel do mne vniknul. Začali jsme se milovat. Brzy jsem se udělala. Cítila jsem, že se tak stane i podruhé. Začal mu pěkně pulsovat. Udělal se. Přitom mi stiskl baradavku a to udělaloi mne podruhé.