wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Teta

...synovec byl velmi hezký, a když jsem se opalovala na balkoně, přišel za mnou. "Teto. moc se mi líbíš." řekl toužebně a pohladil mne po vlasech.... více>>>

Tři v lese

... Zvedneme se, otočíme a vidíme myslivce. Vysoký, sportovní typ, s košilí, dlouhými kalhoty a silným páskem. Zkrátka sexy..... více>>>

Sprcha

.... Zvedla jsem nohu a on mne rukou začal hladit na poštěváčku. Umyl mi nohy a já se přiskla na stěnu, jednu nohu jsem nechala na okraji vany..... více>>>

polibek

Stůl

...jsem čekala na jeho doteky. On se otočil na stolek, podal si jahody a pokládal mi je po břiše. Lehl si vedle mne a začal jíst jahody ze mě.... více>>>

Švadlena

...nemohla jsem se hýbat. Měla jsem na sobě krátké šaty, ale bylo potřeba je odzkoušet. Justina mne při tom hladila po bocích a mne to.... více>>>

polibek

Erotické povídky

Společnice v klubu

Domluvila jsem se ze Zuzanou. Vzala mne k ní do práce. Sešli jsme se ve čtyři odpoledne. Nasedla jsem k ní do auta a jeli jsme kousek za město. Stála tam oplocená vila s obrovským parkovištěm. Blížili jsme se k ní. Zuzka zazvonila a otevřela se brána. Zuzka zaparkovala vzadu budovy. Byly tam obyčejné dveře. Zuzka je odemkla a vešli jsme dovnitř. Za malou chodbičkou byla velká místnost se stolky a zrcadly. U každého zrcadla byl stojánek na oblečení. Na kařdém byl červený župan. Zuzka si k jednomu sedla a řekla:
"Lenko, sedni si vedle. To bude Tvůj stůl. Svlékni se, běž do bílých dveří. Tam jsou sprchy. Umyj se, vyhol se a přijď v županu zpět."

Šla jsem do sprch. Umyla jsem si vlasy i celé tělo a vrátila se ke stolku. Vzala jsem do ruky fén a usušila si vlasy. Zuzka se šla tím umýt také. Vrátila se, když jsem si upravila vlasy.
"Když jsi učesaná, tak se obleč. Vem si na sebe podvazky, korzet a tanga. Potom se dost výrazně namaluj." Řekla a šla si fénovat vlasy. Oblékla jsem si korzet. Byl černočervený, krajkový, stejně jako tanga. Černé punčochy šli těžko připnout. Potom jsem si sedla na židli a namalovala jsem se. Modré stíny, černou řasenku, rudou rtěnku a tmavý pudr.

Zuzana si mezitím usušila vlasy a oblékla se. Měla na sobě jen červený korzet, červná tanga a černé, síťované punčochy. Vlasy nechala rozpštěné. Lehké vlnky ji spadávali na záda. Výrazné líčení ji slušelo. Černá řasenka, červené stíny a hnědá rtěnka. Byla neodolatelná. Přímo jsem na ni zírala. Zuzana přišla ke mne a políbila mne. Byla jsem pěkně nadržená.
"Neboj se dnes ničeho. Dostanou jsem se pouze členové klubu, jsou slušní. Buď přirozená. Ráda Ti pomůžu. Pojď za mnou, představím Tě. Máme dost času, otvírá se v osm. V sedm nám přivezou večeři. Dnes bude šunková pizza." řekla.

Vešli jsme do velkého salonu. Uprostřed byla stříbrná tyč. Asi dva metry od ní bylo osm černých dvojkřesel dokola. Proti vstupním dveřím byl bar. Šli jsme k ní.
"Tohle je Kamila. U ní si klient objedná služby a jde na pokoj. Ty za ním pak přijdeš. Je to diskétní. Musíš vždy použít prezervativ. Jsou v nočním stolku. Tvá povinnost je bavit hosty a tancovat u tyče. Co vypiješ, je na účet podniku."
"Ahoj. Jak se jmenuješ Ty?" zeptala se Kamila.
"Lenka" odpověděla jsem.
"Lenko, tady si holky před klienty mění jména. Já jsem jinak Magda. Zuzana je Zora, Marie je Miriam. Dnes jste tu jen vy tři. Ostatní jsou na escortu. "
Budu si tady říkat Yvona."
"Vítám Tě, Yvono."

V sedm přivezli čtyři pizzy a my se najedli. čekali jsme na klenty. Miriam dorazila na poslední chvíli. Měla na sobě bílý korzet, tanga i punčochy. Na její tmavé pleti to bylo sexy. Dlouhé, černé, rovné vlasy, zelené stíny i oči.

V osm se otevřelo. Rosvítila se červená světla v sále, spustila pomalá hudba, Miriam tancovala u tyče. Okolo deváté přišli klienti. Dívali se na ni. My se Zorou jsme seděli vedle sebe u baru na dojkřesle. Dali jsme si nohu přes nohu a pohupovali lodičkou. Chlapi se dívali na Miriam a během chvilky na ní mávala Kamila. Dokočila písničku, šla k baru a hned zmizela na pokoj. Začala hrát nová písnička.

Zora se zvedla a natáhla ke mne ruku.
"Pojď se mnou." Šla jsem. Poslouchala jsem hudbu a nechala jsem jsem se unášet hudbou. Zora začala tancovat okolo tyče. Zvedla pomalu nohu, zapřela ji o tyč. Byla vidět její vyholená kundička. Dostala jsem na ní chuť. Přitiskla jsem se jí na záda, Chytla jsem se nahoře tyče a začala vrtět boky. Zora se vmekla na druhou stranu tyče, objala mne na bokách, prsy na mne přirážela a pří záklonu zaklonila hlavu, takže jí bylo vidět na dekolt a její hříva jen vlála. Opakovala jsem po ní. Byla jsem z ní pěkně vlhká.

"Rozepni mne, prosím." žádala Zora. Rukama jsem pomalu jela po straně výš k prsům. Potom jsem vjela za záda a rozepla. Zora se zaklonila, ručkovala po tyči níž, povolila kolena a přirážela na prázdno. Dala jednu ruku z tyče, sudala si ramínko korzetu, dala ruku tělu a postavila se ručkováním nahoru. Rozkročila se, pokrčila kolena, houpala se v bokách a nakonec uvolnila korzet a hodila ho na zem. V sále to zašumělo.

Sundala ruce z tyče a začala mne objímat v pase. Hladila mne po zádech výš, až k zapínání korzetu. Rozepla ho a hladila mne výš, až k ramenům. Lehce strčila do ramínek a ty se uvolnily a spadly na ruku. Pustila jsem se tyče, zvedla jsem pomalu nohu výš po tyči a rozepla jsem podvazky. Sjela jsem po tyči níž a druhou nohou jsem se pomalu sunula výš. Rukou jsem uvolnila i posledních pár sponek na podvazkách. Nohu jsem nechala zaháknutou u tyče, levou rukou jsem chytla ramínko korzetu a trhla jsem s ním a odhodila na zem. Dala jsem ruku k tyči a zaklonila se. V sále byl slyšet potlesk.

Zora se zatím sedla do dřepu, roztáhla nohy, zaklonila se a opřela o ruce na zem. Zvedala břicho nahoru a dolu, přitom se jí houpaly prsa a chlapi si mohli prohlížet její vyholenou kundu. Všímla jsem si jí i já. Chtěla jsem ji pěkně vylízat. Tady to ale nešlo. Zora se zvedla. Přišla k tyči. Dřepla si proti mne k tyči. Objala ji, natáhla ruce k mému pasu. Tam chytla okraj kalhotek, lehce mi je sundala. Přitom mne hladila po nohách. Zaklonila jsem se a začala jsem naprázdno přirážet k tyči. Byla jsem pěkně nadržená. Když tanga byli dole, Zora se postavila. Objala jsem ji v pase na bokách a přitáhla k sobě. Zora se zaklonila a její hříva jen vlála. Byla taky nadržená. Sundala jsem ji kalhotky. Hladila jsem ji po nohách. Zůstali jsme obě nahé. Tedy na punčochy.

Zora se mne zeptala: "Vpravo nebo vlevo?"
"Vpravo" zněla má odpoveď. Zora se vydala vlevo. Dala nohu na sedačku a muž sedící na sedačce ji sundal punčochu. Přitom ji zajel do kundy prstem. Když byla dole punčocha, otočila se a udělala pár kroků k další sedačce a tentokrát zakotvila u mladičkého kluka. Ten se jí bál dotknout, ale bylo vidět, jak mu pěkně stojí. Sundal Zoře druhou punčochu a pak zmizel ke Kamile.

Pochopila jsem, co se po mne chce. Šla jsem vpravo. Byl tam mladý, hezký, svalnatý muž. Dala jsem mu nohu na opěrku jeho sedačky. Sundal mi punčochu a začal mne při tom prstovat. Chytla jsem se za prso a začala si dráždit bradavku. Chtěla jsem ho. Najednou přestal. Začala jsem se otáčet k druhé sedačce. Tam seděl černoch. Dala jsem mu nohu na opěrku. On mi punčochu sundal, přitom jsem viděla, jak moc mu stojí a jak ho má velkého. Chytl mne za ruku a já mu seděla na klíně. Cítila jsem jeho velkého čůráka. Chtěla jsem to s ním skusit. Začal mne hladit od boků výš. Sáhl si na prsa. Jeho velká ruka objala prsa akorát. Pustil mne a šel ke Kamile.

Já jsem se vrátila k tyči. Zora tam už byla. "Jdi a ke každému si na chvíli sedni. Povídej si s nimi o sexu, nech si od nich platit pití. Nemusíš se nechat osahávat, pokud nechceš. Máš jim dělat nahou společnici, ne kurvu. Když chceš, můžeš s nimi i na pokoj, ale to je jen na tobě." Otočila jsem se na svou stranu, ale tam nikdo nebyl. Oba byli u Kamily. Objednali mi pití a Kamila se ptala:
"Yvono, chceš si s pány povídat o samotě na pokoji? Tento pán chce hned a tento pán by si Tě přál o půlnoci u něj doma."
"Ano a ráda. Ale až v devět. Musím se zatim věnovat hostům."
"Pán na Tebe počká na pokoji číslo tři."

Sedla jsem si na sedačku se starším mužem. Bavili jsme se o sexu a já byla pěkně nadržená na černocha. Myslela jsem na sex s ním celou dobu. Mezitím se vrátila Miriam.