wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Teta

...synovec byl velmi hezký, a když jsem se opalovala na balkoně, přišel za mnou. "Teto. moc se mi líbíš." řekl toužebně a pohladil mne po vlasech.... více>>>

Stůl

...jsem čekala na jeho doteky. On se otočil na stolek, podal si jahody a pokládal mi je po břiše. Lehl si vedle mne a začal jíst jahody ze mě.... více>>>

polibek

Švadlena

...nemohla jsem se hýbat. Měla jsem na sobě krátké šaty, ale bylo potřeba je odzkoušet. Justina mne při tom hladila po bocích a mne to.... více>>>

polibek

Erotické povídky

Sprcha

V pátek večer přišel Radim z práce dost unavený. Nechtěl pokazit domluvenou večeři u mne a tak si šel napustit vanu. Naložil se do ní a usnul. Když jsem vešla do koupelny, procitl. Radim mne pozval k němu. Vysvlékla jsem se a opatrně jsem k měnu vlezla. Byl to uvolňující pocit. Seděli jsme ve vaně proti sobě a povídali si. Dívali jsme se do očí a usmívali se.Radim se zvedl a šel se umýt.

"Můžu Ti pomoci?" Radim kývl hlavou. Namočila jsem si houbičku, dala na ní mýdlo a začala ho mydlit. Vzrušovalo mne se ho dotýkat. Cítila jsem, jak jsem vlhká, ale ne od vody. Nejdříve jsem mu umyla krk, potom ramena. Radim zvedl ruce a já mu je umyla. Přitiskla jsem se na něj, umyla mu záda a prdelku. Potom jsem přejela dopředu, umyla jsem mu hrudník. Sedla jsem si na bobek, umyla bříško a bylo vidět, jak mu krásně stojí. Vzala jsem pěnu do ruky a umyla mu ho prsty. Zvedl nohu na kraj vany a já mu umyla nohy.

"Můžu Tě také umýt?" Ptal se Radim a díval se na mne dost žádostivě. Kývla jsem. Těšila jsem se na jeho doteky. Byla jsem pěkně nadržená. Vzal mou houbičku, dal na ní moje mýdlo a začal. Nejdříve mi umyl ruce,. Pak se na mne přitiskl, umyl mi záda a já cítila, jak je jeho ocas připraven k akci. Začal mi umývat krk, potom šíji a já zaklonila hlavu a prohnula se vzrušením. Namydlil si ruku a začal mi umývat prsa. Byla jsem pěkně nadržená.

Pokračoval na bříško. Zvedla jsem nohu a on mne rukou začal hladit na poštěváčku. Umyl mi nohy a já se přiskla na stěnu, jednu nohu jsem nechala na okraji vany. Radim se nenechal dlouho pobízet. Přiskl se na mne a já cítila jeho ocas mezi nohama. Chtěla jsem ho v sobě. Radim se opřel o zeď za mnou a vniknul do mne. Začal přirážet dost rychle. V této poloze jsem ho cítila dost hluboko. Radim začal zrychlovat. Brzy jsem cítila, že brzy přijde můj orgasmus. Radimův ocas začal pulzovat. Dosáhli jsme orgasmu společně. Radim se odtáhl. vzal do ruky sprchu a opláchl mne ze předu. otočila jsem se a nechala se opláchnout zezadu.

"Dovolíš?" Půjčila jsem si od něj sprchu a službu mu vrátila. Natáhla jsem ruku a podala mu plášť. Vyšel z vany, šel do kuchyně a řekl:
" Čekám na Tebe."
Mezitím jsem se oblékla také do pláště, obula si pantofle a šla za ním. S chutí jsme se pustili do večeře.