wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Valentýn

...Napustili jsme si vanu a popíjeli šampus. Potom jsme šli do ložnice. Políbila jsem .... více>>>

Večírek

....někdo mne chytil za zadek a vrazil mi ho do zadku. Zabolelo to. a já vkřikla. On mne stále držel a.... více>>>

Švadlena

...nemohla jsem se hýbat. Měla jsem na sobě krátké šaty, ale bylo potřeba je odzkoušet. Justina mne při tom hladila po bocích a mne to.... více>>>

polibek

Teta

...synovec byl velmi hezký, a když jsem se opalovala na balkoně, přišel za mnou. "Teto. moc se mi líbíš." řekl toužebně a pohladil mne po vlasech.... více>>>

Tři v lese

... Zvedneme se, otočíme a vidíme myslivce. Vysoký, sportovní typ, s košilí, dlouhými kalhoty a silným páskem. Zkrátka sexy..... více>>>

polibek

Erotické povídky

Stůl

Dušan byl velmi sebevědomý muž. Byl starší než já, ale pěkně drzý a troufalý. Kamarádka Adéla mne s ním seznámila. Ten den jsem měla jsem tričko s otiskem ruky vepředu a Dušan si ji zkoušel. Zkoušel si jí a facky ho neodradily. Naopak. Zvýšily jeho touhu po mne. Když nás zamknul v kočárkárně, přímo jsem zuřila. Vnutil mi políbení, chvíli jsem se bránila, ale pak jsem ho objala. Věděl, že má vyhráno. Proto ze mne ani tričko nesundal a už si rozpínal kalhoty. Vyhrnula jsem si sukni a sundala kalhotky. Posadila jsem se na jeho motorku. Vnikl do mne a já se šukal pěkně divoce. Udělal se během chviličky, ale na sedadlo. Já se udělala jeho drážděním poštěváčka.

Jednou večer mne doprovázel až domů. Spolubydlící už spala. Začala jsem ho líbat. Můj jazyk se setkal s jeho a cítila jsem, ohromnou vlnu vášně. Jemu koukala vášeň z očí. Posadil si mne na jídelní stůl. Roztáhla jsem nohy a čekala na jeho postavený klacek. Vniknul do mne až po koule. Přirážel hluboko a živočišně. To, že můžeme být přistiženi, dávalo více vášně. Udělali jsme dost rychle. Potom jsem mu nabídla ze stolu ovoce. On si vzal z lednice misku jahod a šlehačku. Šel rovnou k posteli.
"Kde jsi? Čekám na Tebe."

Přišla jsem nesměle k posteli. On odložil jídlo na noční stolek a začal mne svlékat. Rozepl šaty a Ty pomalu zklouzly ramen. Stála jsem před ním pouze v tangách. Přetáhl je přes boky, potom mne hladil po nohách a stahoval tanga dolů. Sedla jsem si vedle něj. O mne položil, já roztáhla nohy a celá nadržená jsem čekala na jeho doteky. On se otočil na stolek, podal si jahody a pokládal mi je po břiše. Lehl si vedle mne a začal jíst jahody ze mě. Každou jahodu sevřel rty, olízal na mně jejich šťávu. Rozpalovalo mne to na maximum.

Otočil se ke stolku a podal si šlehačku. Natříkal ji na bradavky, poštěváčka a mušli. Byla jsem celá nadržená a vlhká. Jeho jazyk mne jemně olizoval šlehačku z mých brdavek. Začala se mi samou touhou svírat mušle. Pomalu mi lízal níž a níž, až byl na pštěváčku. Pečlivě ho zbavil šlehačky, pak ho ještě chvilku dráždil jazykem. Začal mi lízat mušli. Hladila jsem si nasliněným prstem bradavky.

Když se zvedl, odešla jsem ke stolu. Sedla jsem si na něj, rukou si sáhla pro banán, oloupala ho a jazykem olizovala. Potom jsem ho vzala do pusy a šoustala ho. Okamžitě se Dušanovi postavil ocas. Já se ale od stolu nezvedla, Vychunala jsem si sladké ovoce kousek po kousku. Blížila jsem se pomalu k Dušanovi. Tomu už dlouho stál. Vzala jsem ze stolku šlehačku, stříkla jsem mu čepici šlehačky na špičku a olízala mu žalud.

Zvedla jsem se, sedla si na noční stolek a roztáhla nohy. Dušan si klekl přede mne. Vytáhl macka a začal mne dráždit jeho špičkou. Jezdil s ním po mém rozkroku a já byla nadržená. Chtěla jsem ho v sobě. Vnikl do mne. Vychutnával si mou kundičku. Houpal s ním ve mne do stran, šel pěkně hluboko. Pomalu do mne vnikal a vychtnával si každý pohyb. S každým přiražením jsem byla blíž orgasmu. Dušan byl ale rychlejší. Udělal se dřív než já. Dodělal mne banánem. Došel si na stůl pro banán, přišel ke mne a klekl si. Dal hlavu nezi moje kozičky a lízal je. Byla jsem dost moká. Najednou jsem cítila v kundičce banán. Udělala jsem se rychle. Stačilo banánem dvakrát přirazit.

Potom jsme si lehli a náručí usnuli.