wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Auto

...Měl pěkně velkého macka. Začala jsem ho kouřit. Smyslně jsem mu olizovala žalud, pak ho šukala do pusy. více>>>

Bazén

...Začneš mne líbat na krku a pohladíš po rameni. Prstem mi sundáš ramínko od plavkové podprsenky a prso mi vyleze ven. Začneš mne rukou více>>>

Večírek

....někdo mne chytil za zadek a vrazil mi ho do zadku. Zabolelo to. a já vkřikla. On mne stále držel a.... více>>>

polibek

Víkend v Paříži

....Viděla jsem jeho mužství v plné kráse. Chtěla jsem ho trochu polaskat, ale nevěděla jsem, jak na to. Táta mne vzal do náruče, šel se mnou. Položil mne na postel. Lehl si vedle mne, začal..... více>>>

Znásilnění

....Otočím se a on mne přitiskne na zeď. Bráním se kabelkou. Sevřel mi ruku a já pustila kabelku na zem.... více>>>

polibek

Erotické povídky

Valentýn

Radim mne pozval na Valentýna na večeři. Přišel přesně a přinesl mi malý dárek - rudou růži. Seděli jsme proti sobě, usmívali se na sebe, dívali se do očí. Zářili jsme štěstím. Vzal jsem mne za ruku. Nevadilo mi to. Popíjeli jsme při tom víno. Začali hrát ploužáky. Vzala mne za pas a já ho okolo krku. Přitiskla jsem se k němu. Dívali jsme se do očí. Začal mne při tanci hladit po bokách až na hranici prsou. Cítila jsem jeho vzrušení. Postavil se mu klacek. Začal mne hladit po prdelce. Cítila jsem chvění v podbřišku, postavily se mi bradavky. Byla jsem pěkně nadržená. Sklonil se ke mne a políbili jsme se. Jeho jazyk si hrál vášnivě s mým. Věděla jsem, že to domů nevydržím. Chtěla jsem ho hned. Musela jsem se odtáhnout, protože jsem ho nechtěla přivést do rozpaků postaveným klackem.

Když jsme se vrátili ke stolu, začal mne pod stolem hladit po stehnech. Roztáhla jsem nohy a chtěla jsem, aby mne projel prsty. Moc jsem ho chtěla. Vnikl do mne. Potlačovala jsem vzrušení. Začala jsem ho taky hladit po stehnech. Opět se mu postavil. Začala jsem mu ho přes kalhoty hladit. Podívala jsem se na něj. Vášeň mu koukala z očí. Mávnu na vrchního a zaplatil. V šatně mi podržel kabát a nenápadně sklouzl na prsa. Otočila jsem se a začala ho vášnivě líbat. Přitiskl si mne k sobě a začal mne hladit po prdeli. Cítila jsem jeho klacek. Dala jsem nohu mezi jeho a pomalu ji zvedala. Lehce jsem stehnem přirážela na jeho klacek. Byla jsem pěkně nadržená.

Zavolal taxi. Nastoupili jsme oba na zadní sedačku. Radim řekl cestu. Vzal mne za pas a začal hladit po bokách až k prsům. Byla jsem pěkně vlhká. Začala jsem ho hladit po klacku. Rozešla jsem mu pásek a sklonila se. Začala jsem ho kouřit. Zaklonil se oddával se rozkoši. Jezdila jsem okolo žaludu jazykem, potom jsem ho olizovala celého, jemně jsem vnikla na kraj jeho žaludu. Vzdychnul rozkoší. Začal mne hladit přes tričko na prsou, mnul jemně mezi prsty bradavku. Začala jsem ho šukat do pusy. Pěkně rychle. Cítila jsem, j ak se napíná, začíná stříkat. Během chvilky jsem měla pusu plnou jeho semene. To byl nejlepší zákusek naší večeře.

Sedla jsem si. Radim mne začal líbat. Rukou mne začal hladit po prsou. Roztáhla jsem nohy. Sklonil se a ponořil hlavu mezi stehna. Rukou si zvedl šaty a ujmul se poštěváčku. Začal mne lízat. Tekla jsem až na sedadlo. Rukou jsem si mnula bradavku. Brzy jsem se udělala. Sedla jsem si vedle Radima a obejmula jsem ho kolem ramen. Díval se na mne dost zamilovaně.

Dojeli jsme domů. Napustili jsme si vanu a popíjeli šampus. Potom jsme šli do ložnice. Políbila jsem Radima a přitiskla jsem se k němu. Vzal mne za ramena a nechal spadnout župan na zem. Stála jsem před ním nahá. Dala jsem mu ruce kolem pasu, rozvázala pásek. Hladila jsem ho po břiše nahoru po okraji županu. Jeho chlupatá hruď byla neodolatelná. Na ramenou jsem jeho župan spadnout na zem.

Přitiskla jsem se k němu. Cítila jsem, jak se mu staví. Dala jsem nohu mezi jeho a třela jsem stehno o jeho klacek. Nedotýkali jsme se rukama a to mne vzrušovalo. Položila jsem se na postel a roztáhla nohy. Chtěla jsem jeho klacek cítit v mé mušli. Radim to oddaloval. Lehl si vedle mne, hladil mne na vnitřní straně stehen. Otočila jsem se kolmo k němu, prdelkou k jeho hlavě a napíchla se z boku na jeho klacek. Začala jsem pomalu přirážet. Radim mne začal hladit po prdelce. Zrychlila jsem tempo. Rukou jsem mu při tom masírovala koule. Brzy se dostavil můj orgasmus. Přestala jsem ho na chvíli šukat.

Vysmekl se s mé vyholené kundičky a otočil se na záda. Neodolala jsem jeho stále stojícímu klacku. Klekla jsem si na něj, ale nedosedla. Jezdila jsem jen mušlí po jeho žaludu. Snažil se d mne vniknout. Nechala jsem se. Přisedla jsem na něj, houpala se v bocích a jeho klacek ve mne měnil směr. Přirážela jsem pěkně rychle. Radim mne při tom hladil po prsou. Zpomalila jsem. Chtěla jsem si vychutnat rozkoš. Potom jsem zrychlila a cítila, jak Radimovi začíná pulsovat. To spustilo můj druhý orgasmus.

Slezla jsem z něj a položila se vedle něho. Objali jsme se a usnuli si v náručí. Ráno jsem připravila snídani a Radim mne odvezl do práce.