wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Břišní tance

...začali jsme spolu trénovat doma před velkým zrcadlem. Bylo to super. Podržela jsem Alenu v pase, aby se jí lépe držely boky. Cítila jsem její parfém a toužila více>>>

Dodávka

...roztáhla jsem nohy a těšila se, jak do mne vnikne. Chtěla jsem ho cítit v sobě. Vnikl a já se prohla v zádech. Začal přirážet a já sahala až téměř ... více>>>

Znásilnění

....Otočím se a on mne přitiskne na zeď. Bráním se kabelkou. Sevřel mi ruku a já pustila kabelku na zem.... více>>>

polibek

Auto

...Měl pěkně velkého macka. Začala jsem ho kouřit. Smyslně jsem mu olizovala žalud, pak ho šukala do pusy. více>>>

Bazén

...Začneš mne líbat na krku a pohladíš po rameni. Prstem mi sundáš ramínko od plavkové podprsenky a prso mi vyleze ven. Začneš mne rukou více>>>

polibek

Erotické povídky

Víkend v Paříži

Bylo mi patnáct, když jsem viděla opět svého otce. po rozvodu deset let pracoval ve Francii a mámě posílal na mne jen peníze. Zaplatil mi letenku za ním. Matka souhlasila, pomohla mi sbalit kufr a odvezla mne v pátek odpoledne na letiště. Moc jsem se za tátou těšila. Nikdy jsem nebyla dál než u babičky v Zapadlé Lhotě.
"Ber to jako dárek k narozeninám. Táta na Tebe dá pozor. V neděli odpoledne Tě budu čekat na letišti." řekla máma, když se loučila na letišti.

Vyzvedl si mne na letišti a já ho ani nepoznala. Vypadal o mnoho let mladší, byl hubený a krásný. Přesně jako moudrý král z pohádky. A já jsem si jako v pohádce připadala. Každá žena na něm mohla oči nechat. Byla jsem pyšná, že zrovna on je můj otec. Málem bych ho ani nepoznala. Ještě že poslal fotku. Přišla jsem k němu.
"Ahoj tati" řekla jsem.
"Čekal jsem holčičku, ale přijela půvabná dívka! Vítám Tě v Paříži, Lenko." řekl.

Jeli jsme k němu domů. Mlčeli jsme. Až doma, při večeři jsme prolomili ticho. Vylovil z kapsy krabičku. Dal mi ji. Byl v ní prsten. Líbil se mi. Zvedla jsem se od stolu a políbila jsem ho lehce na rty. Chytnul mne za krk, přitáhl k sobě a začal líbat jazykem. Začala jsem se celá chvět. Sedla jsem si mu na klín. Cítila jsem, jak má tvrdé kahloty. Najednou přestal.
"To nejde, jsi moje dcera!" řekl. Toužila jsem po jeho žádostivých polibcích.

Vzpomněla jsem si, že jsem jedné knížce četla, že když budu nahá, bude mne chtít libat. Začala jsem se pomalu svlékat. Přetáhla jsem přes hlavu triko, sundala sukni. Stála jsem před ním nahá. Přiblížila jsem se k němu, sedla jsem si mu na klín tak, že jsem roztáhla nohy okolo židle.Měl tvrdé kalhoty. Přitiskla jsem se k němu a začala ho líbat. Jazykem jsem zkoumala jeho ústa. Začala jsem mu vyhrnovat tričko z kalhot.Přetáhla jsem mu ho přes hlavu a odhodila na zem. Zvedla jsem se a táta také. Stáhla jsem z něj kalhoty. Viděla jsem jeho mužství v plné kráse. Chtěla jsem ho trochu polaskat, ale nevěděla jsem, jak na to. Táta mne vzal do náruče, šel se mnou. Položil mne na postel. Lehl si vedle mne, začal mne líbat na prsou. Chvěla jsem se v podbřišku a chtěla jsem ho. Roztáhla jsem nohy. Táta mne hladil rukou po rozkroku. Najednou jsem cítila bolest. Zasyčela jsem.
"Leni, Ty jsi nic s chlapcem neměla? Přišla si o mnoho. Rád Ti ukážu všechna tajemství lásky." řekl.

Potom si na mne lehl. Líbal mne a najednou jsem cítila bolest mezi nohama. Ale ihned jsem cítila něco nebeského. Pohyboval se pomalu. Nemohla jsem se toho příjemného pocitu nabažit. Potom jsem cítila teplo. Rozlévalo se od břicha do celého těla. Potom jsem cítila, jak se ve mne začíná víc zvětšovat, jak pulsuje.

Leželi jsme v posteli. Lehla jsem si tátovi na břicho a chtěla jsem si prohlédnout jeho chloubu zblízka. Byla malá, ale jak jsem ji vzala do ruky, začal se zvětšovat. Chtěla jsem mu poděkovat za rozkoš, kterou mi dal. Začala jsem ho olizovat. Najednou mi táta začal lízat mezi nohama. Bylo to tak vzrušující, jemné. Vzala jsem mu ho do pusy. Lehce jsem mu ho sevřela rty, olizovala jsem mu jeho špičku. Tátův jazyk prozkoumával moji jeskyni. Šikovně s ním kmital. Brzy jsem cítila teplo z podbřišku do celého těla. Tátův klacek brzy začal rozpínat u mne v puse. Následovala dávka semene. Snažil jsem se ji polykat, ale teklo to všude.

Lehli jsme si a potom jsme usnuli. Ráno jsme se opět milovali. Táta mne začal hladit po prsou. Chtěla jsem ho. Nasedla jsem si na něj a on s laskáním nepřestával. Strčila jsem jeho tvrdé mužství do mé jeskyně. Pohybovala jsem se nahoru a dolu. Moc se mi to líbilo. Brzy se to opět stalo. Začal ve mne stříkat.

Celý den jsme se procházeli po Paříži. Večer jsme po sobě moc toužili. Hned za dveřmi jsme se začali líbat a svlékat. Chtěli jsme si poslední noc užít. Stačilo pár jeho polibků a já byla mokrá. I on byl tvrdý. Sedla jsem si na botník, roztáhla nohy a on do mne vnikl. Brzy jsem cítila, jak mu pulsuje a mnou se rozlévá teplo.

Přešli jsme do ložnice.Táta si sedl na postel. Klekla jsem si, abych dostala jeho jeho mužství do pohotovosti. Začala jsem ho olizovat. Nenechalo se dlouho přemlouvat. Zvedla jsem se, položila se na postel a čekala na jeho doteky. On si klekl, ohnul se a začal mne lízat jeskyni. Cítila jsem teplo od břicha do celého těla. Táta nepřestal. Začal mne tam strkat prsty. Moc se mi to líbilo. Zvyšovalo to mou touhu. Potom prsty vytáhl a začal mne s ním jen tak projíždět rozkrok. Nemohla jsem se dočkat, až bude zase jeho mužství ve mně. Moc jsem ho chtěla. Pak najednou do mne vnikl. Pěkně rychle. Cítila jsem opět teplo. Táta se začal pohybovat. Najednou přestal.
"Nepřestávej, ještě. Chci to a moc!" prosila jsem ho.
"Musím. Cítim, že to na mne jde. Víc vydrží, když se to oddálí." řekl. Vytáhl ho ven klekl si.
"Klekni si na všechny čtyři." poručil. Poslechla jsem. Vnikl do mne zezadu. Pohyboval s ním rychle. Cítila jsem, jak to tentokrát neudržel. Začal se mu zvětšovat. Unavený si lehl na postel. Usnuli jsme oba rychle. Ráno jsme vstali, udělali si snídani, a táta mne odvezl na letiště.