wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Milenka

...odhazuji ji na zem. Vzrušovalo ji to, to bylo vidět. Sukně pomalu klouzala po punčocháčích dolů .... více>>>

Natáčení

.... mu dát originální dárek. Natočit mu moje porno. Vymyslela jsem scénář a pak se vydala na nákupy. Potřebovala jsem pořádný vibrátor.... více>>>

Kamarádství

...stáhl mi tričko. Vykoukla na něj má prsa. Měla jsme postavené bradavky. Sehnul se a začal mne je lízat. Byla jsem vzrušená a chtěla jsem si vychutnat rozkoš... více>>>

polibek

Masáž

...ležím jen v kalhotkách na lehátku a čekám na maséra. Přemýšlím nad bolestí ä nad tím, jak brzy přejde.... více>>>

Maskot

...Těšil jsem se na masku, ale bál jsem se toho, protože jsem neměl žádné zkušenosti. Jen jsem se občas převlékal do ženského spodního prádla.... více>>>

polibek

Erotické povídky

Káva

Ve středu přišla Eva na kávu. Radim byl už doma z práce, když zazvonila. Pozvala jsem ji nahoru. Povídali jsme si, manžel nám uvařil kávu a skočil pro zákusky. Pak se přidal do hovoru. Celkem si ji oblíbil. Eva k nám chodila celkem pravidelně. Jednou jsme přišli k ní do garsonky na večeři. Měla krásný byt. Ohromnou postel, stolek a sedačku, křesla, s kvělou kuchyni. Sedli jsme si na sedačku. Radim seděl uprostřed, já zleva. Povídali jsme si, pak přinesla svíčkovou, červené víno. Pochutnali jsme si.

Po pár skleničkách vína se Radim osmělil a začal mne bez zábran objímat a líbat. Přitom mi hnětl bradavku. Evě se postavili bradavky na jejích čtyřkách. To ho vzrušilo. Líbila se mu její prsa od začátku. Pustil mne jednou rukou a objal ji těsně pod prsy. Prohnula se vzrušením. Tak ji začal hladit po jejích čtyřkách a hledat bradavku. Jeho pravá ruka hnětla mou bradavku. Já jsem ho hladila na poklopci jeho kalhot. Měl ho pěkně tvrdého. Eva se osmělila taky. Rozepla si košili, aby měl možnost ji hnětat bradavky přímo. Já mu začala rozpínat kalhoty a on mi vykasal tričko. Hladil každou z nás po bradavkách.

Vzala jsem Evu za ruku aby cítila, jak ho má tvrdého. Sáhli jsme na slipy společně. Manžel vzdychnul rozkoší. Začala jsem Evu hladit po bokách. Líbilo se jí to. Zaklonila hlavu až k zádům. Blonďaté vlasy volně spadaly dozadu. Eva mne začala hladit taky na bokách. Pak pomalu zajela pod prsa. Vzdychla jsem rozkoší. Začala mne hladit po prsu. Moc se mi to líbilo. Také jsem Evě zajela na prsa, mezi prsty jsem ji dráždila bradavku. Chtěli jsme se s Evou mazlit, ale nešlo to. Najednou jsme měli na sedačce málo místa. Zvedli jsme se všichni a přemístili na postel. Svlékli jsme si vzájemně s Evou oblečení i spodní prádlo, až jsme byli obě nahé.

Pak jsme se pustili do manžela. Rozepli jsme mu kalhoty, nechali volně spadnout na zem, pak slipy. Líbali jsme ho po nohách až k mackovi. Začala jsem ho olizovat a Eva se přidala. Pak jsme pokračovali nahoru až k bradavkám. Každá jsme olizovali jednu bradavku. Přitom jsme mu honili macka. On mezitím začal hladit každé z nás jedno prso. Pak jsme si lehli. Manžel mne začal šukat z boku. Já projížděla Evu prsty. Seděla na bobku a přímo se zběsile napichovala. Přitom si dráždila bradavky. Manžel se chtěl dotýkat jejích čtyřek. Chytl ji za ruku a položil. Hned je měl v ruce. Leželi jsme jako v trojúhelníku. Potom jsem se mu vysmekla. chytnul si Evu, otočil se na záda a ona si ho osedlala. Já jsem se posadila na bobek přímo před jeho oči mou mušlí. Začal mne lízat, Evě laskal prsa. Hnětla jsem si bradavky. Moc se mi to líbilo.

Dívala jsem se na Evu. Houpaly se jí prsa. Bylo to smyslné. Málem jsem dosáhla orgasmu, když přestal. Držel i Evu. Oddálil to. Vyměnili jsme se a pokračovali. Já jsem seděla zadečkem k manželovi. Evě lízal mušli. Eva mne při tom hladila po prdelce. Hrála jsem si při tom se svými prsy. Manžel chtěl šukat. Klekla jsem si na čtyři. Bral mne zezadu do mušle. Nemělo to chybu. Šel pěkně hluboko. Krátce před mým orgasmem vytáhl macka ven, vytříkl mne na prdelku celou dávku semene.

Eva se zvedla, a sedla si ke mně. Začali jsme se líbat, hladit. Začali jsme se hladit v rozkroku, pak jsme si dráždili poštěváčky. Bylo to tak vzrušující, dotýkat se jiného než mého a působit jiné rozkoš. I mne to vzrušovalo, když jsem cítila její čtyřky na mých dvojkách, její postavené bradavky mne přímo doháněly k šílenství. Eva se položila. Lehla jsem si jí hlavou na rozkrok. Roztáhla nohy. Cítila jsem její prsa pod mými. Začali jsme si vzájemně lízat mušle. Bylo to něžné, jemné. Oběma se to líbilo. Během chviličky jsme se s Evou udělali.

Otočili jsme se na manžela. Manžel se při pohledu na nás začal honit. Vystříkl chviličku po našem orgasmu. Potom jsme se oblékli a šli domů. Celou dobu jsme se drželi za pas a ramena. Doma jsme si to manželem rozdali. V síni jsme se začali vášnivě líbat, svlékat a hned mne posadil na pračku ještě částečně oblečenou. Vniklul do mne mne, šukal rychle a šel v této poloze hluboko. Udělali jsme se během chviličky. Chtěli jsme jet na nákup, ale rozbilo se nám auto. Volal kamarádovi Adamovi. Domluvili se na pátek. Adam byl kamarád z vojny, který bydlel v Sokolově.