wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Grilování

...roztáhla jsem nohy a těšila se, jak do mne vnikne. Chtěla jsem ho cítit v sobě. Vnikl a já se prohla v zádech. Začal přirážet a já sahala až téměř ... více>>>

Břišní tance

...začali jsme spolu trénovat doma před velkým zrcadlem. Bylo to super. Podržela jsem Alenu v pase, aby se jí lépe držely boky. Cítila jsem její parfém a toužila více>>>

polibek

Dodávka

...roztáhla jsem nohy a těšila se, jak do mne vnikne. Chtěla jsem ho cítit v sobě. Vnikl a já se prohla v zádech. Začal přirážet a já sahala až téměř ... více>>>

polibek

Erotické povídky

Bazén

Sedím na okraji bazénu a máchám si nohy ve vodě. Chceš si odpočinout na lehátko a zahlédneš mne. Jdeš opatrně za mnou a a sedneš si na bobek za mne.

Začneš mne líbat na krku a pohladíš po rameni. Prstem mi sundáš ramínko od plavkové podprsenky a prso mi vyleze ven. Začneš mne rukou hladit po šíji a zkoumáš velikost mých prsou. Přejedeš přes bradavku a je krásně tvrdá. Vezmeš si ji mezi prsty a jemně ji tiskneš.

Představuji si, kdo jsi a jak vypadáš. Chci vědět, jak ho máš velkého. Začnu Tě hladit po stehně a stále výš. Zajedu rukou do Tvého rozkroku a pod kraťasy a hraju si s Tvými koulemi. Cítím, jak Ti pěkně stojí. Za chvíli ti ho Začnu honit.

Najednou mám chuť si hrát sama. Opřu se o Tebe. Zajedu pod kalhotky mých plavekek a dráždím si poštěváčka. Sáhla jsem si prstem i do ní. Cítila jsem, jak jsem vlhká a to mne ještě více vzrušilo.

Přestaneš si hrát s mou bradavkou a opatrně mne položíš. Vezmu si ji sama do ruky a hraju si s ní sama. Klekneš si nad mou hlavu . Stáhnu ti lehce kraťasy, pustím Ti ho ven a kouřím ti ho. Čekám, až budeš. Chci to pěkně všechno spolykat.

Stále si hraju s poštěváčkem, ale najednou se mi chce hrát s ní. Strčím si do ní dva prsty a hraju si. Najednou cítím, jak stříká. Polykám a smyslně si olíznu rty. Konečně jsem tě uviděla. Jsi moc hezký a sexy. udělala jsem se taky.