wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Práce

..... zase mi nešli drobné na kávu. Všiml si mne strážný a hodil tam své peníze. Dali jsme se do řeči. Brzy to přešlo i na skutky. byla jsem pěkně nadržená..... více>>>

Opalování

....když jsem přišla z vody, klekla jsem si a sundala podprsenku. Přítel byl už v pohotovosti.... více>>>

polibek

Ples

.....Objala jsem ho kolem krku. Leo mne hladil po zádech. Jeho ruka sjela níž a já cítila, že ho moc chci. ..... více>>>

Povýšení

.....šéf mne začal hladit po stehně. Otočím se k němu a rkou vjede až ke kraji punčoch. Nic to se mnou nedělá, ale musím to ..... více>>>

polibek

Erotické povídky

Nová postel

Koupili jsme si s přítelem novou postel. Přítel se pustil do montování a já šla do kuchyně vařit kávu. Přinesu ji do pokoje a pomáhám mu s montováním. Byl u toho spocený a já cítila jeho parfém. Dostala jsem na něj chuť.

Přišla jsem k němu a přitiskla se na jeho spocenou, chlupatou hruď. Začali jsme se líbat. Přítel mne hladil po zadku a nenápadně vyhrnoval sukni.

Cítila jsem, jak mu tvrdne. Mírně jsem roztáhla nohy a cítila ho. Vytáhla jsem mu ho z kalhot a hrála si s ním rukou. Nakonec jsem vyhrnula sukni vpředu a strčila ho mezi moje nohy.

Chtěla jsem ho cítit v sobě. Ovládla jsem touhu a chtěla jsem mu dopřát rozkoš. Klekla jsem si a začala ho kouřit. Olizovala jsem mu šipčku a jemně sála. Moc se nám to líbilo.

Přítel do mne lehce strčil a já spadla na novou postel. Roztáhla jsem nohy a on mi sáhl prsty do mojí jeskyně a hned věděl, že jsem připravená, že nemám ani kalhotky a jsem přímo mokrá.

Klekl si před postel, začal mne lízat. Přímo jsem se prohla rozkoší. Sál mi jemně poštěváčka. Vrněla jsem rozkoší. Přestal mne lízat, vnikl do mne a začali jsme se milovat.

Bylo to nádherné. Orgasmus se u mne dostavil téměř okamžitě. Přítel s milováním nepřestával. Cítila jsem, že brzo bude. Začala jsem také přirážet. Chtěla jsem ho cítit dost hluboko.

Cítila jsem, že budu podruhé. Začal se ve mne zvětšovat a cítila jsem, jak stříká. Orgasmus se dostavil i mne. Přítel se zvedl, lehl si ke mne a vzal mne do náruče. Chvilku jsme odpočívali a pak jsme společně montovali další kusy nábytku.

Večer jsme si dopřáli teplou vanu. Koupali jmse se společně. Myli jsme se a přitom hladili. Potom jsme si pustili porno, dali si víno, a tiskli se k sobě a znovu se milovali. Tentokrát zezadu.