wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Nová postel

......Přišla jsem k němu a přitiskla se na jeho spocenou, chlupatou hruď. Začali jsme se líbat..... více>>>

Opalování

....když jsem přišla z vody, klekla jsem si a sundala podprsenku. Přítel byl už v pohotovosti.... více>>>

Milenka

...odhazuji ji na zem. Vzrušovalo ji to, to bylo vidět. Sukně pomalu klouzala po punčocháčích dolů .... více>>>

polibek

Natáčení

.... mu dát originální dárek. Natočit mu moje porno. Vymyslela jsem scénář a pak se vydala na nákupy. Potřebovala jsem pořádný vibrátor.... více>>>

Návštěva

... Ohnula jsem se a začala ho kouřit. Sotva se vešel do pusy šířkou, délkou vůbec. Radim se taky ohnul a začal Evu lízat. Edwin Evě dráždil bradavky.... více>>>

polibek

Erotické povídky

Břišní tance

Přítel byl vždy dlouho pryč a já se doma nudila. Našlajsem si kurs břišních tanců. Bylo to uvolňující a dalo se tancovat i s bříškem.

Brzy jsem si tam našla kamarádku. Chodili jsme splu nakupovat, občas po lekci na kávu,. Jednou jsem ji pozvala i k nám. Odvezla mne z lekce domů a tam jsme si dali kávu.

Pustila jsem hudbu a šla se převléct do koupelny. Přišla jsem v tanečním úboru. Jana si vzala taškum a šla se také převléct. Začali jsme tancovat před zrcaldlem.

Každá sama, ale moc nám to nešlo. Zkusili jsme to jako ve filmu. Postavila jsem se vedle ní, vzala ji za ruku ona se natočila do boku. Dívali jsme se do očí. Bla v nich vidět touha. Tancovali jsme proti sobě, a stále jsme se k sobě přibližovali.

Stáli jsme téměř u sebe, když Jana rozpojila naše ruce a chytla mne na bocícg. Já ji chytla za ramena. Trochu jsem ne uhnula do boku, aby mohly naše nohy mezi sebe. Jana se ke mne přiblížila na tělo. Ikdyž jsem ji cítila na bříšku, chtěla jsem ji políbit. Skloním hlavu k polibku Jana mne lehce políbí. Vrátím ji pusu a pootevřela ústa. vnikla jsem jazykem do její úst a líbali jsme se. Chtěla jsem ji víc k sobě tisknout, ale moje bříško překáželo.

Začala jsem ji hladit po zádech. Měla tak hebkou kůži. Byla neodolatelná. Jana mne začala hladit po bocích směrem nahoru. Na úrovni prsou se zastavila. Jela dozadu a rozepnula ni tam podprsenku. Já jí sundala ramínko od podprsenky z ramen. Přestali jsme tancovat.

Trochu jsem se odtáhla, protože jsem chtěla vidět její prsa. Nic však vidět nebylo, jen obnažená šíje. Vzala jsem Janu za ruku a sedli jsme si na gauč. Sundala jsem si podprsenku a Jana taky. Začali jsme se líbat. Jana si nesměle sáhla na bříško. Malé akorát koplo.

Její ruka jela výš a hladila mne po prsou. Já jí začala hladit po prdelce. Přestala jsem ji líbat. Líbla jsem ji po krku, po šíji a stále níž. Jana si začala hrát s mou bradavkou. Těšila jsem se, až můj jazyk objeví její bradavku. Byla pěkně vzrušená. Vzala jsem si ji do pusy a začala ji jemně sát.

Dlouho jse si tak hráli. Byli jsme dost vzrušené. Dostala jsem chuť prozkoumat její rozkrok. Stále jsem jí sála bradavku. Jednou rukou opřená a druhou rukou jsem si nejdříve hrála s druhou bradavkou. Nenápadně jsem rukou hladila bříško a pokračovala stále níž. Jana poroztáhla nohy od sebe.

Měla jen tanga a já měla cestu do její mušličky volnou. Vzala jsem mezi prsty její poštěváček a začalo ho mnout. Stiskla mne bradavku vzrušením. Pátrala jsem dál až do její mušle. Cítila jsem mokro. Drážila jsem ji chvíli na kraji mušle, když do mne lehce strčila. Překulila jsem se na záda. Začala mne hladit po stehnech a začala dobývat můj rozkrok. Dala jsem nohu za ní. Zjistila, že nemám kalhotky.

Jana mne hladila až na poštěváček. Lehce jej tiskla mezi prsty. Přímo jsem tekla rozkoší. Sehnula se a začala mi ho sát. Dosáhla jsem orgasmu. Jana přestala. Chtěla jsem jí také vrátit rozkoš, kterou mi dala. Ale moc jsme se styděli.

Oblékli jsme se a povídali až do setmění.Pak Jana odjela. Staly jsme se milenky, ikdyž každá z nás měla doma přítele. Přítel mne od té chvíle stále více vzrušoval a sex s ním byl přímo orgasmická smršť.

Jana přijela za mnou, ale přítel byl doma. Dali jsme si venku kávu. Jana mi pomohla s hrnky dovnitř. Objala mne zezadu, chytla za prsa a mnula bradavky. Vzdychla jsem rozkoší. Přítel vešel dovnitř a viděl nás obětí. Stoupl si za Janu, přitiskl se k její prdelce a začal si stahovat kalhoty. Jana mne pustila. Přítel si ji chytil za boky a začal se s ní milovat. Oběma rukama jsem ji laskala bradavky. Jana se udělala. Přítel přestal a stříkal jí na záda. Otočila se ke mne a já to slízala.