wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Nová postel

......Přišla jsem k němu a přitiskla se na jeho spocenou, chlupatou hruď. Začali jsme se líbat..... více>>>

Opalování

....když jsem přišla z vody, klekla jsem si a sundala podprsenku. Přítel byl už v pohotovosti.... více>>>

Milenka

...odhazuji ji na zem. Vzrušovalo ji to, to bylo vidět. Sukně pomalu klouzala po punčocháčích dolů .... více>>>

polibek

Natáčení

.... mu dát originální dárek. Natočit mu moje porno. Vymyslela jsem scénář a pak se vydala na nákupy. Potřebovala jsem pořádný vibrátor.... více>>>

Návštěva

... Ohnula jsem se a začala ho kouřit. Sotva se vešel do pusy šířkou, délkou vůbec. Radim se taky ohnul a začal Evu lízat. Edwin Evě dráždil bradavky.... více>>>

polibek

Erotické povídky

Maskot

Byl jsem členem fotbalového družstva, i když jsem byl jen masér. Poslední dobou můj team prohrával. Trenér přišel na myšlenku, že sežene krásnou ženu jako maskota. Podal si inzerát, ale do dalšího zápasu se nikdo neozval. Trenér za mnou přišel odpoledne před zápasem s neobvyklým návrhem:
"Radime. Potřeboval bych od Vás službu. Nikdo se mi neozval a já nutně potřebuji ženu. Nevadilo by Vám, kdyby jste se za ni převlékl? Moc by to mužstvu pomohlo. Když zítřejší zápas nevyhrajeme, vypadneme ze skupiny. Mojí přítelkyni Zuzanu znají, nemůžu ji o to poprosit."
"Ano. Pro náš team to bude prospěšné. Pokusím se o to. Snad to zvládnu." Souhlasil jsem. Netušil o mých tajných touhách se stát ženou. Těšil jsem se na masku, ale bál jsem se toho, protože jsem neměl žádné zkušenosti. Jen jsem se občas převlékal do ženského spodního prádla, a to ještě v noci, protože jsem byl strašně stydlivý. Okamžitě volal své přítelkyni a přijela do deseti minut.

"Já se jmenuji Zuzana. Pomůžu Ti s maskou." promluvila 180cm vysoká, štíhlá, prsatá blondýna.
"Já se jmenuji Radim."Na nic víc jsem se nezmohl. "Nejdříve pojedeme koupit paruku, pak spodní prádlo a epitézy, potom sexy šaty a lodičky. Po nákupech Tě namaluji, aby to ladilo s oblečením." Pronesla svůj plán Zuzana. Souhlasil jsem. Nasedli jsme do auta a jeli nakupovat. Začalo to parukou. Bál jsem se ji před prodavačkou zkusit. Zuzana mne posadila před zrcadlo a zkoušela na mé hlavě spoustu možností. Se Zuzkou jsme se shodli na blonďaté s dlouhými, kudrnatými vlasy. Zuzana zaplatila. Nakupování mne začalo bavit. Těšila jsem se na sexshop. Ale musel jsem si opět zkoušet. Líbili se mi čtyřky. Byli dokonce samo držící.

"No to je super!" Zuzana byla přímo nadšená. Vybírali jsme tu i prádlo.
"Ten je ale nádherný!" Ukázal jsem na červený korzet s podvazkovým pásem a tangy. "Proč ne. Budeš si muset ale vzít i punčochy." Vybrali jsme černé i tělové. Teď už jen zbýval butik a obuv. Zuzka se vyznala. Zastavila před butikem a naproti byla obuv. V autě mi Zuzka dala paruku, aby to nebylo divné, že chlap si jde zkoušet prádlo. Ještě že jsem se ráno oholil. V kabince jsem si oblékla korzet a epitézy. Zuzka tam nosila šaty. Samé mini šaty na ramínka v červené barvě. Vybrala jsem si s rozevlátou sukní.

"Super." řekla Zuzka a vypadala spokojeně. Vše jsem svlékla a oblékla si tričko a kraťasy. Potom už jen obuv. Přeběhli jsme silnici a vybírali lodičky. Vybrala jsem si červené. Stavěli jsme se cestou k Zuzaně v drogerii. Vybrala jsem si mýdlo a parfém s vůní růže. Potom jsme jeli k Zuzaně domů. Doma Zuzana vyndala skleničky, víno z lednice a dali jsme si zaslouženou přestávku. Potom jsme šli na věc. V koupelně jsem se naložila do vany. Připadala jsem si jako ve snu. Zavřela jsem oči a viděla se před zrcadlem jako krásná žena. Byla jsem moc šťastná. Umyla jsem se růžičkovým mýdlem.Utřela jsem se do ručníku a vyšla z koupelny nahá.

"Tak jdeme na to. Máme dost práce udělat dokonalou masku." řekla Zuzana a rozbalila epitézy.
"Opatrně to namočíš, pak chvilku přitiskneš a pustíš. Musí to držet samo." Šla jsem znovu do koupelny. Poslechla jsem radu Zuzky. Měla pravdu. Nejdříve jsem přilepila jednu, potom srovnala druhou a přimáčkla. Vyšla jsem z koupelny se čtyřkami.
"Nespadne to?" Bála jsem se veřejné ostudy.
"Neboj. Vydrží to až týden." Uklidnilo mne to.
"Teď si oblečeš korzet, punčochy a tanga." Poslechla jsem ji. Styděla jsem se před ní. Otočila jsem se k ní zády. "Nemusíš se stydět. Nejseš můj typ." Pomohla mi připevnit punčochy. Potom jsem se obula, oblékla šaty.

Sedla jsem si na židli a Zuzana začala s líčením. Nejdříve nanesla světlejší make-up na vousy, tmavší na pleť. Trochu mi udělala červené tváře. Pak pokračovala na očích. Trochu protrhala mužské obočí a učesala je. Na stíny použila tmavě hnědou. Šla mi k očím, přitom moc nezvýrazňovala.
"Jiná barva by nešla?"
"Nešla. Máš velké oči. Nemusí se moc malovat. Zvýrazním Ti rty výraznou rtěnkou." Radši jsem už neodporovala. Dala mi černou řasenku. Bála jsem se, že mi s tím vypíchne oko. Mrkla jsem.
"Nemrkej. Rozmaže se to. Koukej se nahoru." Potom pokračovala rtěnkou. Vybrala stejný odstín jako jsem měla šaty. Stejně výrazná. Potom nasadila paruku a postavila před zrcadlo. Měla jsem zavřené oči. Pomalu jsem je otvírala. Vypadala jsem dokonale. Nepoznala jsem se. Z původní postavy nezbylo nic.

"Zítra se nezapomeň úplně všude. Teď jeť domů. Zítra ráno za Tebou přijedu. Musím odjet na večeři s teamem. Musím se takyy připravit. Čau." Vyhodila mne na chodbu a zabouchla. Musela jsem tak jet domů. Mávla jsem si na taxíka. Potom jsem pochopila , že nemůžu mluvit. Jela jsem autobusem. Neměla jsem v podpatcích jistotu a bála jsem se. Spousta mužů na mne koukalo, někteří dokonce plácali po zadku. Já se zmohla jen na úsměv. Doma jsem se nemohla na sebe vynadívat. Byla jsem moc sexy. Svlékla jsem si šaty, oblékla červenou noční košilku a šla jsem spát. Zdál se mi, že se miluji s mužem v této nádherné podobě. Zuzana večer volala. Vyrušila mne ze sna.
"Přijedu v sedm. Přivezu Ti parfém a mýdlo. Jak si budeš říkat, dívko?"
"Rebeka." "Dobrou noc, Rebeko." Ještě dlouho mi znělo v uších její oslovení. Rebeka. To jméno se mi moc líbilo, používala jsem ho při chatu s muži. Dnes jsem si však psát nechtěla. Vychutnávala jsem si pocit ženy. Věděla jsem, že to jen na pár hodin, ale nikdy na to nezapomenu. To jsem věděla jistě.

Ráno zazvonil budík. Vylezla jsem z postele. Nasnídala jsem se. Čekala jsem na Zuzanu. Přijela přesně v sedm.
"Ahoj Rebeko. Jak to včera šlo? "
"Měla jsem strach, ale brzo jsem dostala vysoké sebevědomí. Moc chlapů se na mne dívalo někteří dokonce plácli po zadku. Doma jsem si cvičila sezení, pár figur na tancování"
"To je přímo skvělé. Vidím, že jsi už téměř připravená, Rebeko. Sedni si, já Ti upravím líčidla, navoníš se a můžeme vyrazit do šaten." Sedli jsme si do auta, jeli ke stadionu. V šatnách jsem byla několikrát, ale dnes jsem měla trému. Před stadionem Zuzana zaparkovala.
"Jsi má němá kamarádka Rebeka. Známe se ze studií. Budeš mít ruce v bok a budeš se lehce houpat v bocích. Zaskakuješ za Radima. Namasíruješ kluky, vypneš při tom poprsí. Nevypadnou, neboj. Potom spolu odejdeme do přední řady. Budeš tam dělat, to samé, co já. Potom s teamem pojedeme na večeři." Přišli jsme do šaten. Zuzana mne představila.
"Ahoj kluci. To je Rebeka. Zaskakuje dnes za Radima." Kluci na mne přímo zírali. Namasírovala jsem všem nohy. Žádného chlapa to nenechalo v klidu. Každý měl pořádnou bouli v kalhotách. Pak jsem odešla se Zuzkou. Na tribuně jsme fandili. Náš team vedl 2:0. O poločasu jsme šli do šaten. Každý kluk chtěl namasírovat. Předklonila jsem se, tím vylezli moje tanga. Moc se jim to líbilo. Bylo to vidět na neboulených kalhotách. Trenér byl spokojený. Nápad se vydařil.

Po druhém poločase jsme byly se Zuzkou opět v šatnách. Zuzka každého políbila. Já musela také. Nebylo tak zlé, jak jsem si myslela. Pak jsme jeli za teamem do klubu. Tam byla nachystaná večeře. Popíjelo se a pak trenér zacinkal na sklenici a pronesl:
"Nyní přijde na řadu to co jsem Vám sliboval. Zlatý hřeb večera. Striptýz slečny Rebeky." Šly na mne mdloby. Nemohla jsem nic říct. Zuzka na mne mrkla a pustila hudbu. Začala jsem nesměle tancovat. Pomalu jsem zvedala šaty. Překřížila jsem ruce a pomalu je sunula nahoru. Bylo vidět podvazky i tanga. Můj macek byl pěkně utěsněn kalhotkami. Pak jsem šaty odhodila mezi ně. V prádle jsem se předváděla jako modelka. Vystrčila jsem prsa, vrtěla zadkem. Otočila jsem se k nim zadkem. Bála jsem se prozrazení. Potom jsem si přisunula židli, dala na ní nohu a pohladila od prstů až k podvazkům. Ty jsem rozepla, a nenápadně je rolovala dolů. Lodičku jsem nechala sklouznout na zem, a sundala celou punčochu. Potom jsem dala židli na druhou stranu a pokračovala úplně stejně.

Chlapi zamkli salonek a začali si honit klády. Já se otočila čelem k nim a začala jsem rozpínat korzet. Pomalu, háček po háčku. Potom sám spadnu na zem. Prsa drželi i bez něho. Trochu jsem se hýbala, ale opatrně. Měla jsem strach prozrazení. Zuzka zasáhla. Přinesla ke mne župan. Zašeptala: "Byla jsi úžasná, Rebeko. Nikdo nic nepoznal."Oblékla jsem si ho, a odešli jsme spolu na WC. Tam přinesla i oblečení. Hned jsem se ptala:
"Proč si mi to neřekla?"
"Nechtěla jsem Tě vystrašit. Bylo to domluvené od začátku."
"Jak víš, co všechno bylo potřeba? Odkud máš znalosti? Žena sice rozumí mnoha věcem, ale ne triky muže v ženských šatech."
Zuzana se tajuplně usmála.