wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Opalování

....když jsem přišla z vody, klekla jsem si a sundala podprsenku. Přítel byl už v pohotovosti.... více>>>

Ples

.....Objala jsem ho kolem krku. Leo mne hladil po zádech. Jeho ruka sjela níž a já cítila, že ho moc chci. ..... více>>>

Natáčení

.... mu dát originální dárek. Natočit mu moje porno. Vymyslela jsem scénář a pak se vydala na nákupy. Potřebovala jsem pořádný vibrátor.... více>>>

polibek

Návštěva

... Ohnula jsem se a začala ho kouřit. Sotva se vešel do pusy šířkou, délkou vůbec. Radim se taky ohnul a začal Evu lízat. Edwin Evě dráždil bradavky.... více>>>

Nová postel

......Přišla jsem k němu a přitiskla se na jeho spocenou, chlupatou hruď. Začali jsme se líbat..... více>>>

polibek

Erotické povídky

Milenka

Jednoho dne jsem přišla dříve z práce a nečekaně jsem překvapila Radima. Ležel v posteli, četl si knížku. Měl na sobě krajkovou, červenou podprsenku s vycpávkami a stejné kalhotky doplněné černými punčochy s lodičkami, perfektní make-up, mahagonovou paruku s mikádem. Dostala jsem chuť obrovskou na sex.

Začala jsem před ní svlékat. Pomalu, smyslně rozpínám halenku, a odhazuji ji na zem. Vzrušovalo ji to, to bylo vidět. Sukně pomalu klouzala po punčocháčích dolů a já začala lehce onanovat. Dala jsem si nohu na kraj postele, hladila jsem se po nohách ke kalhotkám, zajela jsem rukou mezi nohy na poštěváček, hrála jsem si přes podprsenku s bradavkou. Zvedla se z postele a natáhla ke mne ruku. Chytla jsem se jí, svalila mne na postel. Cítila jsem touhu se jí dotýkat, laskat ji na šíji, na prsou.....

Ona mne hladila po prsou, dráždila bradavku přes satén, mezi nohama, na prdeli. Stále jsem čekala, že bude dráždit i poštěváček. To vystupňovalo mou rozkoš. Tekla jsem jak o život. Začala jsem se jí nesměle dotýkat. Bylo to moc smyslné. Líbala jsem ji na šíji a pomalu jsem se blížila do podprsenky. Pod vycpávkou byla bradavka. Olízla jsem ji. Prohnula se rozkoší. Nepřestávala jsem. Chtěla jsem, aby si rozkoš užila. Hladili jsme se po prdelce, já zajela zezadu níž. Bylo to moc dráždivé. Hebká látka byla příjemná na dotek, a jí se dotýkat všude bylo tak vzrušující. To bylo i pro ni stejné. Moje prsty brzy cítili i její vlhko v kalhotkách – dosáhla orgasmu. Moc se nám to líbilo. Chtěla jsem ji svádět jako ženu. Toužila jsem po ní jako po milence.

Přišla za mnou s prosbou. Chtěla se stát ženou, ale více než prádlo, lodičky a paruku neměla. Bála se však vyjít ven, takže to bylo složité. Bála se toho. Doma chodila ve sportovním oblečení, protože se přede mnou styděla. Jen si dopřávala pod tím krásné prádlo. Ráda jsem ji chtěla pomoci překonat její obavy. Hned jsme se pustli do práce. Našli jsme vhodný make-up, ušila jsem ji šaty na míru její postavy, sladili se šperky, boty a kabelkou. Vytvořili jsme ženu, kterou chtěla být. Dost jsme museli cvičit ženského chování a gest. Rebeka se učila ráda.

Občas jsme spolu vyšli na kávu, aby si zvykla na společnost cizích lidí a nebyla z nich nervózní. Brzy odpoledne jsme začali s přípravou. Vykoupala se jasmínovým mýdlem, celá se oholila a nakrémovala. Oblékla si oblíbenou, červenou soupravu. Poté jsme nasadili, připevnili paruku a učesali. Namalovala jsem ji a oblékla si černočervené, šaty s velkým výstřihem. Navoněla se. Potom si k tomu oblékla černé lodičky a kabát. Zkrátka kočka.Zkusili jsme večer jít spolu venčit psa. Zvládla to na výbornou.

Vyrazili jsme na večírek. Bylo to super. Seděli jsme proti sobě, usmívali se na sebe, dívali se do očí. Zářili jsme štěstím. Vzala jsem ji za ruku. Nevadilo jí to. Začali hrát ploužáky. Vzala mne za pas a já ji okolo krku. Potom jsem ji obejmula v pase. Přitiskla jsem se k ní. Dívali jsme se do očí. Začala jsem ji při tanci hladit po bokách až na hranici prsou. Cítila jsem její vzrušení. Postavil se jí klacek. Začala mne hladit po prdelce. Cítila jsem chvění v podbřišku. Byla jsem pěkně nadržená. Sklonila se ke mne a políbili jsme se. Její jazyk si hrál dobyvatelsky s mým. Věděla jsem, že to domů nevydržím. Chtěla jsem ji hned. Musela jsem se odtáhnout, protože jsem ji nechtěla přivést do rozpaků postaveným klackem.

Když jsme se vrátili ke stolu, začala jsem ji pod stolem hladit po stehnech nohou. Palec cítil, jak jí stojí klacek. Roztáhla nohy a začala mne hladit taky. Roztáhla jsem nohy a chtěla jsem, aby mne projela prsty. Moc jsem ji chtěla. Ale ovládla jsem se. Dopili jsme víno a jeli domů. Zavolala jsem nám taxi. Ještě před vchodem do domu jsem ji políbila.

Doma jsme se začali mazlit. Sama se svlékla do prádla. Vzrušovala mne svým stryptýzem. Začala jsem se jí nesměle dotýkat. Bylo to moc smyslné. Líbala jsem ji na šíji a pomalu jsem se blížila do podprsenky. Pod vycpávkou byla bradavka. Olízla jsem ji. Prohnula se rozkoší. Nepřestávala jsem. Chtěla jsem, aby si rozkoš užila. Hladili jsme se po prdelce, já zajela zezadu níž. Bylo to moc dráždivé. Hebká látka byla příjemná na dotek, a jí se dotýkat všude bylo tak vzrušující. To bylo i pro ni stejné. Moje prsty brzy cítili i její vlhko v kalhotkách – dosáhla orgasmu.

Utřela si to kapesníkem a její pohled říkal, že chce ještě a nebyla sama. Obě jsme neměli dost. Přitiskli jsme se k sobě, začali se vášnivě líbat. Rozepla mi podprsenku a lehce sklouzla z ramen. Vztyčené bradavky ji přitahovali jako magnet. Začala je lízat. Já jí vjela pod kalhotky. Cítila jsem, jak je opět vzrušená. Sundala jsem ji kalhotky, hladila mezi nohama, za koulemi, a ona se oddávala dosud nepoznané rozkoši. Moje druhá ruka si hrála s její bradavkou. Chtěla jsem, aby poznala všechny rozkoše sexu. Líbilo se jí to. Hladila jsem ji všude. Na prdelce, mezi nohama, ale vynechávala jsem jen jejího macka. To stupňovalo její rozkoš. Byla pěkně vášnivá. Ona mne projížděla prsty. Přímo jsem tekla, když mne začala dráždit na poštěváčku. Byla jsem hotová, ale ona nepřestávala.

Moc jsem chtěla znovu projíždět prsty, ale ona ne. Začala si hrát mnou bradavkou. Jemně ji olizovala. Vracela mi rozkoš. Zvedla jsem se, abych ji mohla líbat, a ona mne svrhla na postel, lehla na mne a já cítila její vnik do mé jeskyně. Hladila jsem ji při tom po prsou a ona při tom slastně vzdychala. Zrychlila tempo ale před orgasmem přestala. To vybičovalo mou touhu k dalšímu orgasmu. Chtěla ještě. Začala jsem ji líbat na krku. Vzrušovalo ji vše. Bylo to pro ni nové. Otočila se ke mne nohama a začala lízat poštěváček a mušli. Já jsem se ujmula jejího tvrdého macka. Jemně jsem ho olizovala. Jemně jsem jazykem zajela za koule. Moc se to oběma líbilo. Otočila se a já roztáhla nohy. Toužila jsem po tom, aby byl zase uvnitř mé kundy. Brala mne zezadu z boku. Rychle, pak zpomalila, aby oddálila orgasmus. Začala pomalu, hezky hluboko, až po koule. Pak pohyby zrychlila. Cítila jsem, jak začíná stříkat, jak pulsuje macek. Obě dosáhli orgasmu. Leželi jsme dlouho v objetí, dívali se vzájemně do očí. Byli jsme obě vyčerpané, protože to byly náročné akce. Pak našla odvahu promluvit:
"Miluji Tě." Zašeptala.
"I já Tebe. Je mi jedno, jestli jsi žena nebo muž."