wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Ples

.....Objala jsem ho kolem krku. Leo mne hladil po zádech. Jeho ruka sjela níž a já cítila, že ho moc chci. ..... více>>>

Povýšení

.....šéf mne začal hladit po stehně. Otočím se k němu a rkou vjede až ke kraji punčoch. Nic to se mnou nedělá, ale musím to ..... více>>>

Návštěva

... Ohnula jsem se a začala ho kouřit. Sotva se vešel do pusy šířkou, délkou vůbec. Radim se taky ohnul a začal Evu lízat. Edwin Evě dráždil bradavky.... více>>>

polibek

Nová postel

......Přišla jsem k němu a přitiskla se na jeho spocenou, chlupatou hruď. Začali jsme se líbat..... více>>>

Opalování

....když jsem přišla z vody, klekla jsem si a sundala podprsenku. Přítel byl už v pohotovosti.... více>>>

polibek

Erotické povídky

Natáčení

Blížily se Radimovi narozeniny. Chtěla jsem mu dát originální dárek. Natočit mu moje porno. Vymyslela jsem scénář a pak se vydala na nákupy. Potřebovala jsem pořádný vibrátor, červené prádlo, černé, saténové prostěradlo a povlečení. Nechala jsem si nastřelit piercing do pupíku, ale snažila jsem se to tajit.

Podle scénáře jsem chtěla nejdříve striptýz, potom onanie na posteli. Využila jsem Radimovi návštěvy u Adama a šla jsem na to. Nejdříve jsem stěhovala lampy a zrcadla, potom převlékla postel do cihlového povlečení, vibrátor jsem dala mezi polštáře, aby byl vidět. Polštáře jsem vyskládala k čelu postele. Nejvíce práce mi dalo výrazné, slušivé líčení a správný účes, který se nepohne při pohybu. Pořádně jsem oblékla prádlo a urovnala. Zatáhla jsem závěsy v ložnici, začala jsem zkoušet natáčet postel a křeslo u postele v kombinaci se mnou. Líčení i účes dopadly dobře, jen trochu úpravy se zrcadly a mohla jsem naostro natáčet.

Dooblékla jsem se na show, pustila hudbu a šla jsem na to. Kamera měla záběr na mne a křeslo. Oblečená přišla ke křeslu. Černé lodičky a punčochy, černá minisukně pod zadek, černé tričko v velkým výstřihem, červené prádlo. Tomu dalo vyniknout černé,vrchní oblečení. Začala jsem tancovat do rockové hudby. Houpala jsem boky, otočila se dozadu, vystrčila prdel a zavrtěla jsem s ní. Vylezla sukně nahoru a byly vidět červené podvazky a tanga, krajkový konec punčoch. Odhodila jsem šátek z krku. Vynikl dekolt se silným, krátkým řetízkem. Otočila jsem se a předklonila se, zaklonila hlavu a z trička mi málem vytekly prsa ven. Začala jsem je zespodu hladit. Bradavky jsem měla tvrdé. Pak jsem se narovnala, rozpínala tričko, ale jen dva knoflíky, aby vynikla červená podprsenka. Začala jsem se hladit po bokách. Sklouzla jsem na sponku pásku. Zastrčila jsem za černou minisukni ruku a koukal mně jen palec. Druhá ruka byla s bok. Zhoupla jsem boky. Potom jsem stála narovnaná. Pásek jsem rozepla a vytáhla ze sukně, hodila ho na zem. Houpala jsem se v bokách. Představovala jsem si, že místo kamery tak sedí manžel v křesle a já ho svádím. Vychutnávala jsem si každý okamžik. Smyslně jsem se dívala do kamery jako do jeho očí.

Rozepla jsem knoflík sukně. Opět jsem se předklonila. Byla vidět téměř celá prsa a část podprsenky. Ruce jsem měla v bok. Narovnala jsem se a rozepla další knoflík u sukně. Zakroutila jsem boky a nechala jsem ji sklouznout dozadu na zem. Byl vidět piercing. Pomalu se objevovaly červená tanga i podvazkový pás a černé punčochy. Odvrátila jsem na chvíli oči z kamery a dívala se na ruce. Otočila jsem se, předklonila, vystrčila prdel a zavrtěla s ní s rukama v bok. Potom jsem ruce pomalu přetáhla na prdel a pohladila ji. Dala jsem nohu na rám křesla a pohladila se na stehně povrchu a druhou ruko zespodu, aby ruce nekazily záběr. Postavila jsem na zem mírně rozkročmo.

Vrátila jsem se k tričku. Rozepínala jsem knoflíky. Když byla vidět víc podprsenka, pomalu jsem zajížděla za lištu zapínání a lehce jej odhrnovala. Začala jsem se přes ní hladit, ale bradavky byly připravené už delší dobu. Druhou rukou jsem zajela na kraj rozkroku, začala hladit. Zaklonila jsem rozkoší hlavu a celá se rozepínala jsem dál knoflíky až do konce. Dala jsem ruce v bok, odhrnula tričko, zakroutila boky, protáhla jsem se do rytmu. Ruce mi sjeli na zapínání podprsenky. Rozepla jsem ji vzadu. Dala jsem ruce těsně k tělu, aby se téměř nehnula. Hýbala jsem rukama jsem po loket až pod prsa. Chytla jsem je zespodu křížem a prsty instinktivně mnula bradavky přes látku. Levou ruku jsem opatrně zvedla a lehce postrčila ramínko, aby spadlo na pravou ruku, která se zatím vrátila na levou bradavku. Pravou ruku jsem opatrně zvedla a lehce klepla do ramínka, aby spadlo na levou ruku a hned ji dala pod pravé prso. V tu chvíli držely podprsenku jen moje ruce. Potom jsem se hladila po rukách volně až do boků. Tím podprsenka lehce spadla na zem.

Ruce jsem nechala na bokách, vypnula prsa, ramena dozadu a lehce se předklonila. Otočila jsem se na bok, nohu dala na křeslo. Pohladila jsem si celé nohy od lodiček až po konec punčoch. Lodičku jsem nechala sklouznout do křesla. Stála jsem tak, aby byly vidět v kameře tanga a trochu mé vyholené mušle. Objela jsem jejich celý kraj a odepínala z podvazků. Začala jsem je pomalu rolovat dolů. Až byly dole, sundala jsem nohu z křesla a otočila jsem se na kraj postele. Zvedla jsem druhou nohu výš, aby vykopla lodičku ven. Pohladila jsem nohu od prstů až nahoru po vrchní i spodní straně až do konce druhé punčochy. Pomalu jsem rozepínala sponky podvazků. Pomalu jsem rolovala dolů punčochu až k prstům. Když byly dole, pohladila jsem se od prstů nahoru až do rozkroku. Začala jsem se tam lehce dráždit. Druhou rukou jsem se laskala bradavku.

Potom jsem sjela zase na boky. Houpavě jsem se vrátila ke křeslu. Byla jsem už dost vzrušená, ale musela jsem vášeň tlumit. Pravou ruku jsem hlazením přemístila na levý bok. Rozepla jsem si pás. Levá ruka ho držela za oba konce. Pravá ruka se přesunula hlazením na pravé prso a mnula si bradavku mezi prsty. Levá ruka se začala pomalu sunout k pod levé prso a tím uvolnila pás. Až se dostala na místo, pravá ruka se sunula mezi nohy. Otočila jsem se prdelí ke kameře a rukou jsem se na mušli hladila. Ruku jsem vytáhla a pěkně zakroutila. Narovnala jsem se. Dala jsem ruce v bok a pomalu stahovala tanga. Přitom jsem vrtěla prdelí. Na úrovni mušle jsem se na chvilku zastavila. Potom jsem je stáhla níž, níž až ke kolenům. Pak jsem z nich vylezla levou, potom pravou nohou. Zavrtěla jsem prdelí a otočila se s rukama v bok. Byla jsem nahá. Pravou rukou jsem mířila nahoru, k bradavce, levou rukou na prdel. Dala jsem nohu nahoru na křeslo. Byla lehce vidět mušle a naběhlý poštěváček.

Sundala jsem nohu z křesla a přesunula se na postel pro olej, s rukou na bradavce. Vzala jsem do ruky opalovací olej a celá se a ním mazala. Začala jsem na krku, zaklonila hlavu a lehce pokračovala na šíji. Potom přišli na řadu prsa. Celé jsem je naolejovala a pohrála si zespoda s bradavkou. Potom bříško, boky. Dala jsem nohu na křeslo, olejovala od prstů nahoru. Krásně bylo vidět mušli a naběhlého poštěváčka. Otočila jsem se dozadu a krémovala prdel až k mušli. Pustila jsem ho na zem a ohnula se. Tím jsem vystrčila prdel. Namastila jsem ji od pasu dolů. Dala jsem nohu na křeslo a mastila ji od prstů nahoru. Sundala jsem nohu z křesla, celá se otočila před kamerou a přemístila jsem se na postel. Pootočila jsem kameru směrem k posteli. Sedla jsem si, roztáhla nohy a dráždila poštěváček. Přitom jsem i jezdila na vnitřních stranách stehen. Pootočila jsem se na bok ke kameře a opřela se o ruce. Zvedla jsem zadek a zavrtěla s ním. Potom jsem dala nohu v kleku na postel. Přisunula jsem k ní druhou. Položila jsem ramena na postel do peřin.

Podala jsem si vibrátor. Roztáhla jsem se v kleku, vystrčila kundu a začala se s ním projíždět. Líbilo se mi to. Tekla jsem po nohách. Představovala jsem si, jak mne Radim šuká zezadu. Změnila jsem polohu. Položila jsem nohu a otočila hlavou se před kameru. Podala jsem si zezadu polštář, sedla si na něj a zkřížila nohy do turka. Pravou rukou jsem si mnula bradavku a dívala se na to. Levou rukou jsem se projížděla vibrátorem. Pak jsem se udělala. Pomohla mi myšlenka na Radima. Pak jsem se položila na polštář, ruce jsem dala nahoru, skrčila nohy a chviličku tak zůstala. Šla jsem vypnout nahrávání. Přetáhla jsem to do počítače a tam jsem si to prohlídla. Musela jsem si při tom hladit poštěváček. Dostala jsem znovu chuť na sex. Druhou rukou jsem zajela na prsa. Začala jsem se projíždět prsty. Začala jsem si představovat Radimovu reakci. Udělala jsem se těsně před koncem videa.

Usekla jsem moje vstávání z postele, přidala hudbu, na kterou jsem tancovala striptýz a pomalou na onanii. Končilo to tím, že spím. Vypálila jsem to na DVD. Udělala jsem mou fotku z filmu jako obal.