wz

Osobní stránky

polibek

Užitečné weby

Pohádky Gif obrázky Tapety

polibek

Povýšení

.....šéf mne začal hladit po stehně. Otočím se k němu a rkou vjede až ke kraji punčoch. Nic to se mnou nedělá, ale musím to ..... více>>>

Práce

..... zase mi nešli drobné na kávu. Všiml si mne strážný a hodil tam své peníze. Dali jsme se do řeči. Brzy to přešlo i na skutky. byla jsem pěkně nadržená..... více>>>

Nová postel

......Přišla jsem k němu a přitiskla se na jeho spocenou, chlupatou hruď. Začali jsme se líbat..... více>>>

polibek

Opalování

....když jsem přišla z vody, klekla jsem si a sundala podprsenku. Přítel byl už v pohotovosti.... více>>>

Ples

.....Objala jsem ho kolem krku. Leo mne hladil po zádech. Jeho ruka sjela níž a já cítila, že ho moc chci. ..... více>>>

polibek

Erotické povídky

Návštěva

"Mám nového přítele. Je skvělý milenec. Jmenuje se Edwin. Chtěla bych Vás seznámit. Můžeme přijít v sobotu na kafe?"Volala Eva. "Přijďte. Rádi Vás uvidíme. Budeme se těšit." odpověděla jsem ji. Šli jsme většinou nakupovat vánoční dárky, nebo jsme skočily jen na kávu ve městě. "Eva má nového přítele. Přijdou v sobotu na kafe. Nevadí ti to?" ptám se Radima.

"Ne. Těším se na ni. Rád ho poznám."

Přišli přesně. To bylo překvapení. Edwin byl vysoký, udělaný černoch, uměl česky. Měl rozepnutou košili a kalhoty se širokou sponou, holou hlavu. Levou ruku měl za páskem, pravou kolem Eviných ramen. Byl sexy. Pozvali jsme je dál. Seděli jsme na křeslech, oni na sedačce. Šla jsem vařit kávu a donesla chlebíčky. Povídali jsme si. Edwin dal Evě ruku kolem ramen. On ji majetnicky políbil. Dostali jsme taky chuť na sex. Přitáhli jsme si křesla k sobě. Radim mne objal zezadu pod prsy a začal vášnivě líbat. Chvěla jsem se v podbřišku.

Edwin Evu líbal jazykem venku. Byl vidět jeho piercing Chtěla jsem to taky zkusit. Představovala jsem si, že mne s tím líže naběhlou kundu. Začal jí vyhrnovat tričko až byly vidět prsa se vztyčenými bradavkami. Jednu začal rovnou dráždit. Lehce Evu tahal a jí se to moc líbílo. Ona ho hladila přes pěkně zvětšený poklopec kalhot. Radim mne při tom hladil po stehnech a vyhrnoval mi sukni až ke kundě. Radim vztyčil ukazovák, dal ho před rty, vyplázl jazyk a olízl roztáhla jsem nohy a on mi začal dráždit vlhkým ukazovákem poštěváčka. Edwim měl mou kundu přímo před očima. Jinam se nekoukal. Chtěl ji ošukat. Eva mne pohladila po stehně. Chtěla se mnou a Edwinem milovat, ale já chtěla ji a Radima. Eva to věděla. Byla s obnaženými prsy neodolatelná.

Začala jsem ji hladit pod prsy, dráždila ji bradavku. Začala mne taky hladit po vnitřní straně stehen.

Moc jsem ji chtěla.On ji pustil, rozepínal si kalhoty a Eva mne mnula prsty bradavku, já jí chytla za koleno, pomalu jela po vnitřní straně stehen až k poštěváčku.

Tam jsem se chvíli zastavila. Sáhla jsem si do její vlhké kundy pro šťávu a začala jsem ji ho dráždit. Radim si rozpínal kalhoty, vytáhl macka z kalhot a já mu ho začala honit. Edwin si ho honil, ale Evu zase chytil za bradavku. Přestali jsme se s Evou mazlit. Postavili jsme se a začali vášnivě líbat. Přitom jsme se začali svlékat.

Chlapi se honili. Nahá Eva si sedla k Edwinovi. Sundala mu košili, stáhla kalhoty a odvedla na postel. Já jsem sundala Radimovi tričko, kalhoty a přidali jsme se k nim. Sedli jsme si s Evou doprostřed postele proti sobě. Nohy jsme měli do turka a začali se vášnivě líbat. Edwin si klekl za mne a chytnul Evu za prsa. Začal mne dráždit bradavky.

Radim si sedl zprava do turka a dal oběma ruce na bradavky, já mu rukou honila macka. Eva jsem objala zezadu Edwina, začal ji líbat na šíji. Edwin se chtěl přidat. Sedl si proti Radimovi. Viděla jsem jeho obrovského macka. Chytnul nás obě za bradavky. Krásně, jemně tahal. Honila jsem Radima, Eva Edwina. Radim zajel Evě mezi nohy.

Hladil ji přes červenou kundu. Jakub chytnul můj poštěváček a lehce jej mačkal. Chtěla jsem pořádně šukat jak oteklá. Eva Radima i Edwina hladila po prdeli, já jsem začala honit i Edwina. Měl ho obrovského. Měla jsem chuť ho zkusit.

Ohnula jsem se a začala ho kouřit. Sotva se vešel do pusy šířkou, délkou vůbec. Radim se taky ohnul a začal Evu lízat. Edwin Evě dráždil bradavky. Radim přestal, lehl na Evu a začal ji šukat. Rychle, houpavě ji vnikl do kundy a Eva křičela rozkoší. Dráždila si při tom bradavky. Radim vytáhl macka a začal stříkat Evě na břicho. Eva mu olízla zbytky semene.

Edwin mi odtáhl hlavu, strčil do mne a začal mne taky lízat. Moje kunda přímo stříkala. Pearsing příjemně tlačil a studil. Udělala jsem se, ale Edwin nepřestával. Otočil se. Začala jsem mu lízat hlavičku. Jeho macek se do pusy nevešel. Zvedl se,slezl a klekl si mezi roztažené nohy. Kochal se pohledem na nadrženou kundu a pak do mne vnikl. Byla jsem ho plná. Šukal jen hluboko a pomalu. Vychutnávala jsem si jeho dělo. Edwin zrychlil, já se udělala podruhé. On ho vytáhl, já mu ho začala kouřit. Během chvíle jsem měla pusu plnou Edwinova semene.

Chtěla jsem se mazlit s Radimem, svádět ho jako ženu. Přisunula jsem se k ní zezadu, chytla ji za prsa, líbala na krku. Mnula jsem ji bradavky a přirážela na prdel. Byla vzrušená. Eva si začala dráždit poštěváčka. Jakubovi se postavil. Začal se honit. Překulila jsem se dopředu a ona roztáhla nohy. Hladila jsem ji na vnitřní straně stehen. Potom dala nohy k sobě a já ji hladila po prdelce. Představovala jsem si, jak hladím její nejoblíbenější saténové prádlo.Edwin neodolal její vystavené prdeli. Lehl si za ní, vrazil ji ho do prdele. Vykřikla bolestí a vzrušením. Edwin ji šukal pomalu a hluboko. Já ji při tom hladila po prsou, na břiše. Moc se jí to líbilo. Akorát mne mrzelo, že v ten moment se moc ženou necítila. Neměla na sobě nic ženského. Ani prádlo, ani parfém, jen pearsingové náušnice. Udělala se mi do klína. Edwin se udělal brzy taky. Poprvé cítila, jaké to je, když se chlap udělá do ženy. Potom jsme se všichni oblékli a odešli domů. Vyprovodili jsme je k autu. Doma jsme si lehli a usnuli. Za několik dní volala Eva, že Edwin koupil byt daleko od nás, že se přestěhují co nejdříve, moc se tam těší. Moc ji mrzelo, že tím končí naše přátelství.