wz

Osobní stránky

Kamarádství

.... Nasedla jsem za něj a odjeli jsme do cukrárny. Dali jsme si teplou čokoládu a zmrzlinový pohár.... více>>>

labutě

První delší láska

.... Večer někdo zvoní. Mladší z nich mne pozval s nimi na sklenku. Ze slušnosti jsem šla. Celý večer jsme si povídali a okolní svět pro nás.... více>>>

Romantické povídky

Prosincová romance

Na Mikuláše jsem šla s partou na discotéku. Ztratila se mi z bundy občanka, když jsem si odskočila na wc. Celou noc jsem ji hledala. Našel mi ji Leo. Tancovali jsme spolu ploužáky a já se cítila přímo skvěle v jeho náruči.

Druhý den byla sobota. Kamarádka měla prodlouženou od tanečních. Šla jsem se na skok podívat. Sedím tam sama, protože kamarádka tancovala se svým přítelem. Ze slušnosti mne také jednou provedl.

Ale ke konci prodloužené se tam objevil i Leo. Měl vínové kalhoty a černý rolák. Moc mu to slušelo. Sedl si ke mne a povídali jsme si. Začali hrát disco a tancovali jsme spolu.

Doprovodil mne domů. Před vchodem mne lehce políbil. Bylo to moc krásné a krátké. Pozval mne na ples, ale já nevěřila, že je to pravda. Ale byla. za pár dní jsem měla ve schráce lístek na ples kamarádky od tanečních, který byl pár dní před vánocemi.

Nemohla jsem se plesu dočkat. Snad tisíckrát jsem zkoušela, co si vezmu na sebe a jakým způsobem si upravím dlouhé, vlnité vlasy.

Když nastal den D, nevěděla jsem, zda mám či nemám jít. Šla jsem se tam a přišel tam Leo. Vyzval mne k tanci na valčík. Okamžitě jsme byli středem pozornosti. Atraktivní blonďák s krásnou brunetkou v dlouhé, růžově, rozevláté sukni. Zářila jsem štěstím. Protančili jsme spolu celý zbytek plesu.

Vezl mne večer domů autem, když to nebylo daleko. Nechtělo se nám domů a tak jsme vyrazili na noční výlet po městě. Tam mne učil jezdit po prázdném, rozlehlém parkovišti. Držel mne za ruce na volantu a když jsme si vyměnili místa začali jsme se k sobě přibližovat. Začínal padat sníh a my jsme se políbili. Objala jsem ho kolem krku.

Milovali jsme se v autě. Potom jsme se upravili a odjeli domů. Odvezl mne až před dům a tam mne v obětí políbil. Odešla jsem nahoru.

O vánocích jsem měla horečky. Zdálo se mi, že sedí Leo na kraji mé postele a drží mne za ruku. Nebyla jsem schopná vylézt z postele až na nový rok.

Na nový rok jsem šla za Leem. Byla u něj celá naše parta. Řekl, že odchází na vojnu. Bylo mi jasno, že ho vidím naposledy.

Viděla jsem ho jestě jednou. Na čarodějnice a to se slečnou z vojny. Nechal ji u ohně a šel za mnou. Vylezla jsem před ním na strom.