wz

Osobní stránky

Tenkrát poprvé

....oslavovali a popíjeli víno. Dodalo nám to odvahu a při ploužáku jsme se začali mazlit.... více>>>

labutě

Velikonoce

....Pokračování bylo v létě. Byl sám doma a potřeboval hospodyni. Bylo mi ho líto a tak jsem mu pomáhala.... více>>>

Romantické povídky

První políbení

Odmalička jsem na každé prázdniny jezdila k babičce na prázdniny. Ten rok na jaře jsem oslavila patnácté narozeniny a přála jsem si, abych si je užila.

Opalovala jsem se na balkoně v plavkách, fénovala si mikádo, denně se malovala i voněla. Chodila jsem upravená a celkem i in oblečená. Chtěla jsem být dospělou ženou naplno a se vším všudy.

Jednou jsem čistila kartáč na balkoně. Prošli okolo ke krámku dva kluci. Jeden se otočil a díval se na mne. Málem upadl. Byl celkem hezký, vysoký, štíhlý. Zakoukala jsem se na něj a kartáč letěl z balkonu.

Otočila jsem se, vzala si klíče a šla dolů pro kartáč. Dole čekal tam on s kartáčem. Otevřela jsem dveře a on za mnou do vchodu vešel. Dal mi kartáč do ruky, přitistkl na zeď a lehce políbil. Objala jsem ho kolem krku a on mne znovu políbil. Tentokrát ale jinak. Doopravdy. Líbali jsme se dlouho a pak on odešel a já šla s kartáčem nahoru.

Večer jsem šla za kamarádkou Lenkou a míjeli jsme se. Ptal se jí ten fešák, co mne líbal, kdo bydlí v našem vchodě ve třetím patře. Ona si neuvědomila, že já tam jsem u babičky.

Viděla jsem ho ještě jednou a to v cukrárně. Tam jsme skončili s babičkou, protože byla unavená. Dala si čaj a já zákusek. Sedíme u okna a on prošel kolem nás. Mohli jsme na sobě nechat oči.

Babička si toho všimla. Řekla:
"To je mladší syn paní vedle ze vchodu. Má holku, se kterou chodí po sídlišti."

Bylo mi to hned jasné. Ale zase tak moc mi to nevadilo.

Po večerech jsem vysedávala s kamarádkou na lavičce a chodil kolem nás super kluk se psem.