wz

Osobní stránky

První políbení

....Málem upadl. Byl celkem hezký, vysoký, štíhlý. Zakoukala jsem se na něj a kartáč letěl z balkonu. více>>>

labutě

Velikonoce

....Pokračování bylo v létě. Byl sám doma a potřeboval hospodyni. Bylo mi ho líto a tak jsem mu pomáhala.... více>>>

Romantické povídky

Tenkrát poprvé

Na konci prázdnin jsem se zamilovala do Marka. Chodíval kolem naší party venčit svého psa. Byl vysoký, štíhlý, lehce kudrnaté vlasy – zkrátka fešák. Byl zaměstnaný vPraze na Tylově náměstí u soukromé ochranky.

Prvního září, po zahájení školy jsem za ním jela. Byl v práci, ale na chvíli se uvolnil. Šli jsme se projít do blízkého parčíku. Povídali jsme si a chytnul mne za ruku a já byla v sedmém nebi. Doprovodila jsem ho zpátky do práce. Na schodech mne obejmul, přitisknul se ke mně a políbil mne. Jsem moc šťastná.

Párkrát za mnou přišel a čekal na mne před prácí na Můstku. Procházeli jsme se po Praze, zavítali do cukráren nebo MC Donaldu. Doprovodila jsem ho na Dejvickou a pak jela domů. Takto jsme se scházeli do konce roku a pak přišel Silvestr.

S kamarádkou Zděnou jsme vyrazili na discotéku. Jeli jsme autobusem do Přítočna a přespali jsme u její tety. Tam jsme oslavovali a popíjeli víno. Dodalo nám to odvahu a při ploužáku jsme se začali mazlit. Věděla jsem, že když budu odmítavá, ztratím ho.

Když mi přinesl bundu, oblékla jsem se a šla jsem s ním ven. Vedl mne do stodoly na seno. Nejdříve mne líbal a pak začal hladit. Chtěla jsem ho a začala jsem jeho dotyky opětovat. Najednou mne začal svlékat. Nebránila jsem se, protože jsem ho chtěla. Trochu jsem se bála, ale když jsem si nahá lehla na bundu, strach trochu povolil. Lehl si ke mne a dlouho jsme se mazlili. Pak do mne vnikl. Trochu to bolelo, ale rozkoš byla krásnější.

Bylo to nádherné, ale bylo to naposled, co jsem ho viděla. Nechal se zapírat v práci, když jsem za ním přijela. Z našeho rozchodu jsem se dlouho léčila, ale ledy se zlomili s jarem. . . . .