wz

Osobní stránky

Prosincová romance

....Pozval mne na ples, ale já nevěřila, že je to pravda. Ale byla. za pár dní jsem měla ve schráce lístek na ples kamarádky od tanečních.... více>>>

labutě

Ptáci v trní

.... Doprovodil mne až k vozu.Tam mne políbil na tvář. Otočila jsem se a políbila ho na ústa.... více>>>

Romantické povídky

První delší láska

Všechny volné chvíle jsem trávila učením na zahrádce. Bylo tam příjemně teplo, nikdo mne tam nesváděl, a já poslouchala hudbu, která se mi líbí v přehrávači na sluchátka. Z druhého patra mne občas sledovali dva řemeslníci. Ani jsem se nedivila. Samé starší ženy na lavičkách, a já se opalující na dece.

Jednoho dne u nás zazvonili s přáním horké kávy. Uvařili jsme s mámou kafe a já jim ho vedle do bytu donesla. Poděkovali a chtěli ji zaplatit. To nepřipadalo v úvahu.

Večer někdo zvoní. Mladší z nich mne pozval s nimi na sklenku. Ze slušnosti jsem šla. Celý večer jsme si povídali a okolní svět pro nás přestal existovat. Jmenoval se Ladislav, byl o patnáct let starší, vzhledem nic moc. Večer mne doprovodil domů a na schodech políbil. Projela mnou vlna vzrušení. Pocit, který jsem neznala.

Musela jsem na něj stále myslet, chtěla jsem ho. Druhý den měl můj děda pohřeb. Škoda, že se nedožil mé první lásky. Jeho malá Lucinka se stala přes noc šťastnou.

Potřebovala jsem přibýt poličku. Zrovna nikdo nebyl doma. Uvařila jsem mu kávu a povídali jsme si. Na odchodu mne políbil. Tričko jelo nahoru. Mizeli jsme ke mne do pokoje. Sedl si na gauč a začali jsme se líbat. Vášnivě jsem rozpínala jeho košili a on mne hladil. Nazí jsme byli během chvíle. Milovali jsme se.

Od té chvíle jsem se chodila k němu dívat na televizi. Po třech měsících se ke mne nastěhoval. Dokonce jsme se vzali a já začala toužit po dítěti. On děti mít nemohl a ani nechtěl. Začal zase pít a mne mlátit. Skončilo to rozvodem. Asi bych k tomu nenašla odvahu, kdyby se okolo mne nezačal točit jiný muž.