wz

Osobní stránky

Tenkrát poprvé

....oslavovali a popíjeli víno. Dodalo nám to odvahu a při ploužáku jsme se začali mazlit. .... více>>>

labutě

Kamarádství

.... Nasedla jsem za něj a odjeli jsme do cukrárny. Dali jsme si teplou čokoládu a zmrzlinový pohár.... více>>>

Romantické povídky

Velikonoce

Na Velikonoce jsme přijela k babičce. Kamarádka Alena mne vytáhla ven. Když jsem viděla pánskou společnost, nechtělo se mi, ale překonala jsem se kvůli ní. Měla jsem tričko s otiskem ruky vepředu a David si ji zkoušel. Zkoušel si jí a facky ho neodradily. Naopak. Zvýšily jeho touhu po mne.

Když nás zamknul v kočárkárně, přímo jsem zuřila. Vnutil mi políbení, chvíli jsem se bránila, ale pak jsem ho objala. Věděl, že má vyhráno. Proto ze mne ani tričko nesundal a už si rozpínal kalhoty. Vyhrnula jsem si sukni a sundala kalhotky. Posadila jsem se na jeho motorku. Bylo to vášnivé a já jsem se zamilovala. Dal si pozor a já čistila sedadlo.

Pokračování bylo v létě. Byl sám doma a potřeboval hospodyni. Bylo mi ho líto a tak jsem mu pomáhala. Milovali jsme se všude kde to šlo i nešlo. Jednou jsme se milovali ve sprše, když chtěl umýt záda, zastavili jsme výtah. Bylo to vzrušující.

Jednou jsme se milovali i u nás doma v noci, když mne doprovázel. Málem jsme vzbudili babičku. To, že můžeme být přistiženi, dávalo více vášně. Ta díkybohu celou dobu spala, ale chudák sousedi. Kuchyňský stůl přirážel na stěnu.

Večer, když jsme se dívali na video, seděla jsem u jeho křesla a začala jsem ho hladit po stehnech a vášeň udělala své. . . .

Jeli jsme na motorce k němu na chatu do Bratronic. Měli tam na půdě ohromnou postel s nebesy. Začali jsme se divoce líbat a skončili jsme v ni, ale ona jí upadla noha. Celé odpoledne jsme ji zpravovali. Večer jsme se milovali v garáži, když jsme se vrátili z výletu.

Pak jsem odjela na víkend domů, všechno se změnilo. Byly to nádherné dva týdny vášně.