wz

Osobní stránky

Jiřina

Vdávala se mladá, protože čekala miminko. Netušila, že manžel bude násilník a to pocítí i syn více>>>

dovolená

Druhá šance

Hana

Po škole jsem nastoupila do práce. Asi měsíc po mně nastoupila Hana. Byla o rok starší a měla stejnou školu, ale studovala jinde. Chodili jsme spolu v práci na svačinu, při ranní směně odpoledne spolu nakupovat.

Když se otvírala nová pobočka, byla jsem převelena. S Hanou jsme se už tak často nestýkali, až do doby, kdy k nám přišla jako šéfka. Opět jsme spolu svačily, chodili nakupovat. Stala jsem se Hany zástupkyní, ale ne nadlouho. Převeleli ji jinam a já se stala šéfkou.

Občas jsem za ní jezdila, chodili jsme na kávu, ale na nákupy již nebyl čas. Práce nás dost zaměstnávala obě. Ale já otěhotněla a Hana si našla přítele. Musela jsem v práci zvolnit tempo a s Hanou jsme hodili nakupovat jen občas.

Jestě před mým porodem se s přítelem rozešla. Zůstalo jí auto na splátky, ikdyž neměla řidičák a na autoškolu jí chyběly peníze. V práci dala výpověď a šla pracovat na poštu.

Chtěla se odstěhovat od rodičů, ale na to neměla peníze. Auto na splátky sice platila, ale už nezbývalo peněz na spoření pro byt. Nakonec auto prodala a začala si spořit. Do dvou let měla celkem dost peněz, ale bez chlapa. Hledala, ale měla vždy smůlu.

Říkala, že zůstane sama s kočkou. Našla si byt za městem a denně dojíždí do práce. Doma má kočku, ale je šťastná. Chlapa stále hledá, ale kdo hledá, najde.......