wz

Osobní stránky

Jiřina

Vdávala se mladá, protože čekala miminko. Netušila, že manžel bude násilník a to pocítí i syn více>>>

dovolená

Druhá šance

Hroch

Hroch byl super chlap, ikdyž byl bohém. Měl rád metal, pivo, hospodu a noční život. Ženu nechtěl, jen známost na jednu noc. Nechtěl se vázat. Bál se vztahu.

Stalo se, že potkal Hedviku. Ze známosti na jednu noc se stalo nocí víc, dokonce i odpolední, vikendů a nakonec pochopil, že bohémský život nestojí za nic, že je lepší, když se v noci dělí jiné věci, než flámy, a že Hedvika je pro něj ta pravá. Zamiloval se do ní a chtěl s ní být pořád, mít s ní děti.

Jednou zapoměl, že Hedvika přijde domů později. Šel v noci flámovat, opil a vzbudil se sice doma, ale s úplně neznámou ženou. Navíc si vůbec nic nepamatoval. Když přišel do kuchyně, našel lístek, že Hedvika odchází.

Ikdyž si nepamatoval, co se stalo v noci, věděl, že Hedviku ztratil navždy. Omluvil se jí, ale byla moc zraněná, aby se k Hrochovi vrátila. Věděla, že ho miluje, ale nevěděla, co dál. Hroch začal znovu flánovat, ale s žádnou ženou si nezačal, ani na jednu noc. Trápil se kvůli Hedvice.

Náhoda je svedla dohormady za pár měsíců. On byl s kapelou na natáčení, ona přijela se štábem. Oběma bylo hned jasné, že jejich láska nevyhasla. Šli spolu po natáčení na večeři, strávili příjemný večer.....

Hedvika mu odpustila. Po čase se k němu opět nastěhovala. Dokonce se vzali. DOkonce mají i miminko - holčičku. Hroch sice oslavoval její narození, ale věděl, že Hedvika mu další šanci nedá.