wz

Osobní stránky

Jiřina

Vdávala se mladá, protože čekala miminko. Netušila, že manžel bude násilník a to pocítí i syn více>>>

dovolená

Druhá šance

Spousta lidí má běžný život. Bydlí, kde jim vyhovuje, mají práci, která je baví, doma je čeká ideální partner. Mají své sny a přání, jako nový vůz, lepší dům, koně, spoustu peněz, dovolenou, kariéru, děti.....

Osud dokáže být ale i vrtkavý. Najednou se otočí a začne se zhroutit. Najednou zjistíme, že nemáme možnost žít jak dříve, že již se nedá snít o dovolené, ale o tom, jak vše zvládnout s nejmenším množstvím negativních následků pro nás a naše blízké.

Najednou nevíme, co bude zítra, jakou ránu nám osud přichystá, jaké další velké trápení jsme schopni ještě unést. bojíme se další nepřízně osudu, tragédie, která nás může potkat.

Většina lidí najde v sobě sílu a dokáží čelit vší smůle, zvednou se ode dna a začnou znova. Váží si všeho, co mají a nic od nikoho nečekají , jen další ránu osudu...

Přízeň osudu se odvrátila, ale i při tom všem dokázali téměř zázrak. Nikomu z nich nechyběla odvaha. Znovu se o ni pokusit, nevzdát se. Našli si nový smysl života, snažili se k němu krok za krokem přiblížit a pouze jejich snaha a skromnost je vedla kupředu.

Nesmírně si vážím těchto silných lidí, které osud nedokázal zlomit a čelili svému osudu přímo. Je mi ctí, že právě tihle lidé jsou mými přáteli.

Chtěla bych Vám jejich osudy přiblížit, seznámit Vás s jejich sílou jít dál. Nejsou to příběhy z "růžové knihovny", ale ze života.

Změnila jsem jejich jména, ale ne příběh. Pokud i Vy máte ve svém okolí několik takových přátel, pozvěte je na kávu a poslechněte si životní osudy. Určitě to změní Váš pohled na život...